OEM Cihaz tavsiyesi

Eralp Efe

Üye
Merhabalar,

Butce kısıtlı ama arzular sınırsız...

Var mıdır önereceğiniz 1000TL civarı herşeyiyle uyumlu, geri görüş kamerası kendinden olan, bluetoothlu, navigasyonlu koccamaaaan ekranlı bir OEM cihaz?

Cok sey mi istiyorum? :)

Merhabalar,

Butce kısıtlı ama arzular sınırsız...

Var mıdır önereceğiniz 1000TL civarı herşeyiyle uyumlu, geri görüş kamerası kendinden olan, bluetoothlu, navigasyonlu koccamaaaan ekranlı bir OEM cihaz?

Cok sey mi istiyorum? :)
Çinden aldığımız 5 inc cihaz yeterli hocam. ;)  250 tl. Bluetooth ve usb sahibi oluyorsunuz. 

@yusuf tesekkurler hocam. Bir link'i var mıdır, yada burada bulabilecegim bir yer? Geri görüş ve tüm özellikler aynen çalışıyor mu? Menuler, direksiyondan kumanda vs.

http://www.otomultimedya.com/urun/vw-golf-7-multimedya-cihazi-2/

Bu nasil abilir mi dersiniz?

Cok soru sordum degil mi? :)

Mutlu bayramlar
Original Golf 7 MK7 VII Radio MIB MIB-G Standard System Support Bluetooth Car Info 5GG 035 280
http://s.aliexpress.com/nm2m2UZj
(from AliExpress Android)

Buyrun hocam. Hayırlı bayramlar bu arada.

@yusuf hocam tesekkurler ama daha genis ekran istiyor gönül. Bir de geri görüş kamerasi. Bunlara haiz bir model bilen kullanan var midir?

Selamlar

@yusuf hocam tesekkurler ama daha genis ekran istiyor gönül. Bir de geri görüş kamerasi. Bunlara haiz bir model bilen kullanan var midir?

Selamlar
Bu ekranı bir-çok arkadaş aldı kullanıyor. Kamera da destekliyor. Geniş ekran derseniz o ayrı ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:
nasıl arkadaşlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-vw-golf-7-navimex-android-multimedya-navigasyon-oem-emr-garage-367094296/detayböyle bir cihaz alsam nasıl olur arkadaşlar.Malum benim comfortline araçta bluetooth yok.Bunu takınca direksiyon tuşları üzerinden görüşme vs yapılabilir sanırım.
Çinden aldığımiz 5 ve 6.5 cihazları inceleyin hocam. Herkes memnun.

nasıl arkadaşlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-vw-golf-7-navimex-android-multimedya-navigasyon-oem-emr-garage-367094296/detayböyle bir cihaz alsam nasıl olur arkadaşlar.Malum benim comfortline araçta bluetooth yok.Bunu takınca direksiyon tuşları üzerinden görüşme vs yapılabilir sanırım.
hocam ilanda yazdığı gibi gidip bir incelerseniz sevinirim bende bu tip interneti navigasyonu vs.. olan bir cihaz  arıyorum işin doğrusu , özellikle menü geçişleri, dokunmatik hassasiyeti gibi özellikleri inceleyebilirseniz bizim içinde yol gösterici olabilir, yenimahalle'ye yakınsanız  eğer

hocam ilanda yazdığı gibi gidip bir incelerseniz sevinirim bende bu tip interneti navigasyonu vs.. olan bir cihaz  arıyorum işin doğrusu , özellikle menü geçişleri, dokunmatik hassasiyeti gibi özellikleri inceleyebilirseniz bizim içinde yol gösterici olabilir, yenimahalle'ye yakınsanız  eğer
hocam biraz uzağım aslında ama hafta sonu çıkar isem mutlaka bakarım. Ayrıca şöyle bir video buldum youtube'da ilanı veren kişinin videosu 

Navimex marka multimedya cihazını daha önceki elantra aracimda kullandım. Radyo tüm eri zayıfti ve çoğu radyoyu parazitli cekiyordu.
Bu tür ucuz ürünlerden pek bişey beklemeyin. Bildiğim kadarıyla necvox marka daha kaliteli ve haliyle daha pahalı. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali.
Bencede çinden 6.5inc multimediayi araştırın.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Navimex marka multimedya cihazını daha önceki elantra aracimda kullandım. Radyo tüm eri zayıfti ve çoğu radyoyu parazitli cekiyordu.
Bu tür ucuz ürünlerden pek bişey beklemeyin. Bildiğim kadarıyla necvox marka daha kaliteli ve haliyle daha pahalı. Ne kadar ekmek o kadar köfte misali.
Bencede çinden 6.5inc multimediayi araştırın.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam nevcox da değerlendirebilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt