Samsun Otoshow Fuarı 2 - 7 Eylül

İnşallah satılıyordur Eren, sırf bunun için Samsun'a geleceğiz yarın elimiz boş dönmeyelim
emoji846.png

Sent from my iPhone using Tapatalk
Abi keşke 7'sinde gelseydiniz hep beraber giderdik golftutkusu çıkarması yapardık fuara. :)  

Abi keşke 7'sinde gelseydiniz hep beraber giderdik golftutkusu çıkarması yapardık fuara. [emoji4] 
Çok iyi olurdu aslında Eren ama yarın müsaidiz oraya gelmek için, başka bir gün inşallah bu çıkarmayı yaparız

Günler çuvala girmedi ya [emoji3]

İnternette biraz fotoğraflara baktım da sanki hiç de gitmeye değecek gibi değil ne bmw var ne Mercedes ne de ilginç araçlar sadece otokoç Bi Mustang getirmiş o

Evet arkadaşlar bugün 2. düzenlenen Samsun Otoshow Fuarını gezdim. Evet maalesef bir önceki fuar kadar etkileyici değildi. Gözüm bir önceki fuarın yıldızı Mercedes'i aradı ama maalesef katılmamışlardı keza BMW de fuarda yoktu. Özellikle BMW nin bir önceki fuarda i8 şovundan sonra bu fuarda olmaması tuhaf geldi.

Fuarın yıldızları Ford ve Volvo oldu benim için. Özellikle Mustang büyüleyiciydi. Ve tabiki S90, nasıl mıhteşem görünüyordu. Focus ST de bonus oldu.

Skdoa standının yıldızı ise 192.000 TL'lik fiyatı ile Laurent&Clement donanımlı Superb'di..

Fuarlar her zaman güzel olmuştur aslında benim için bir marka ve model tek bir çatı altında hepsi huzurlarınızda daha güzel bir şey olabilir mi?

Volkswagen standında ise keşke bir Golf R ya da GTI olsaydı. Bunlar olmaynca gözüm Tiguan kaydı.

Bunların dışında girişte turnikelerden geçmeden bilet satın alabiliyorsunuz. Sanıyorum kadınlar ve çocuklar ücretsiz girebiliyorlar.

IMG_6059.JPG

IMG_6060.JPG

IMG_6061.JPG

IMG_6062.JPG

IMG_6063.JPG

IMG_6064.JPG

Evet bende bugün fuardaydım, geçen senekini bilmiyorum  ama, bu fuar mıydı anlamadım. Trafikte gördüğümüz araçlar harici max 5 değişik araç vardır. Fazla fotoğraf çekme gereği de duymadım o yüzden. VW modelleri bildiğimiz araçlar zaten.

Rengi hoşuma gitti, full dizel otomatik, fiyatı 101bin yazıyordu. 

Efsane :)  

Bir Ford sever/Focus sever olarak St ile çekinmesem olmazdı. :)  

Egzozlara hastayım yahu :000108-medium:

Araç 2.0 Dizel 185 ps 400nm tork var. Otomatik vites. Her güzelliğin bir bedeli olduğu gibi, bu güzelliğin bedeli de 280 bin lira. 

Açıkcası bu fiyatla yılda 10 tane satsa çok iyi derim ben. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ütad beni unuttun sanırım.  s=bigstar s=bigstar  @fcsrn

Ütad beni unuttun sanırım.  s=bigstar s=bigstar  @fcsrn
Hocam, kusuruma bakmayın. Çok özür dilerim. :(  Özön'de Utku Ustanın yanına gittim, fuara gitmeye gerek var mı dedim konuşurken laf arasında, çok bişey yok ama gelmişken uğra istersen gezmiş olursun dedi. Yoksa gitmeyecektim. Size sözüm olsun bir daha ki Samsun'a gelmem de ilk sizi arayacağım. Merzifon havaalanı kapalı, sık sık gelip gidiyorum artık Samsun'a zaten.   :)  

Tekrar özür dilerim. :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam, kusuruma bakmayın. Çok özür dilerim. :(  Özön'de Utku Ustanın yanına gittim, fuara gitmeye gerek var mı dedim konuşurken laf arasında, çok bişey yok ama gelmişken uğra istersen gezmiş olursun dedi. Yoksa gitmeyecektim. Size sözüm olsun bir daha ki Samsun'a gelmem de ilk sizi arayacağım. :)  

Tekrar özür dilerim. :(
Anladım. Bir dahaki sefere inşallah.  :'(

Geri
Üst Alt