Golf Uretimi Durduruldu !

@MaDOnion Hocam otomotiv sektöründe olan biri olarak  , emniyet stoğu - alternatif tedarikçi vb, acil durum eylem planları adı altında uygulamalar vardır , ticari güdümler ve fiyat politikalarında sözleşmesel durumlar yaşandığında bu tip reklamasyon tavırlar hep yaşanır , hiç bir global firma 1 mamül'ü tek bir tedarikçisine bağlayıp riske atmaz keyfinizi kaçırmayın :)

Otopark 2017 de makyajin kesin olacagini belirtmis :)  Bekleyip gorecegiz.

Hiç zannetmiyorum, firma en önemli gelir kaynağı hakkında bu şekilde bir karar alması çok şaşırtıcı.

Buradaki haberde de çok farklı bir konuya değiniyor. "Üretimin planlanandan çok daha fazla olması". 
hocam zaten asıl konu da bu, bir problem yok ortada  :) Ama malum sitelerdeki editör bozuntuları "tık avcılığı" yapmak adına böylesi spekülatif başlıklar atmışlar. Bu kadar fazla talep gören bir aracın, geçiçi süre talepleri karşılayamayacak hale gelmesini aklı başında kimse kötüye yormaz herhalde :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otopark 2017 de makyajin kesin olacagini belirtmis :)  Bekleyip gorecegiz.
2866910033-2017-vw-golf-ilk-resim-galerisi.jpg

2866687470-2017-vw-golf-ilk-resim-galerisi.jpg

Son sızan görüntü de bu, ben de çok merak ediyorum. 2017 gerçekten çok heyecanlı olacak. Özellikle Yeni CC yi de çok merak ediyorum.

iste-yeni-2017-vw-cc.jpg

Geri
Üst Alt