Yeni siparişlerdeki Apple Car Play / Android Auto durumu

Android Auto nun google playda uygulaması var fakat nedense ülkemizde desteklenmiyor. Bende APK olarak farklı bir yerden indirdim ve kurdum telefona Gayet güzel çalışıyor Navigasyon müzik hava durumu gibi uygulamaları araç ekranında görebiliyoruz. Şimdide Mirrorlink e uğraşıyorum.
Hepsi forumda var. Anlattık hocam arkadaşlarla. Biraz arayıp kurcalayınca çıkar mutlaka.
Çözmenize sevindim.

Android Auto nun google playda uygulaması var fakat nedense ülkemizde desteklenmiyor. Bende APK olarak farklı bir yerden indirdim ve kurdum telefona Gayet güzel çalışıyor Navigasyon müzik hava durumu gibi uygulamaları araç ekranında görebiliyoruz. Şimdide Mirrorlink e uğraşıyorum.
Gelişmelerden haberdar edersenizbseviniriz Hocam

Teşekkür ederiz.

Selamlar 

golf mk7,5 highline siparişi verdim bu ay. Opsiyon olarak da app-connect ekletmiştim. Şimdi ben direk olarak iPhone kullanabilir miyim. St apple telefonunuz varsa navigasyon kullanmaya vs yarıyor dediği için ekletmiştim. Yoksa yukarıda bahsedildiği usb falan da mı değişmesi gerekiyor?

Selamlar 

golf mk7,5 highline siparişi verdim bu ay. Opsiyon olarak da app-connect ekletmiştim. Şimdi ben direk olarak iPhone kullanabilir miyim. St apple telefonunuz varsa navigasyon kullanmaya vs yarıyor dediği için ekletmiştim. Yoksa yukarıda bahsedildiği usb falan da mı değişmesi gerekiyor?
Merhaba bnimde golf 7.5 highline aracım var ve bu sabah carplay özelligni açtırdım maslak doguşta yeni gelen arabalarda ıphone için artık usp degişmiyor androidler için degişiyo işlem yaklaşık yarım saat suruyo.bilen arkadaşlar cevap verirse iyi olur video izleyebiliyomuyuz bnde onu ögrenmek istiyorum ??

Merhaba bnimde golf 7.5 highline aracım var ve bu sabah carplay özelligni açtırdım maslak doguşta yeni gelen arabalarda ıphone için artık usp degişmiyor androidler için degişiyo işlem yaklaşık yarım saat suruyo.bilen arkadaşlar cevap verirse iyi olur video izleyebiliyomuyuz bnde onu ögrenmek istiyorum ??
Güle güle kullanın hocam. Araca opsiyonel olarak app connect ekletmiş olsak da sizin yaptırdığınız bu işlemi yaptırmamız mı gerekiyor? Eğer öyleyse de bu işlem ücrete tabi mi?

Güle güle kullanın hocam. Araca opsiyonel olarak app connect ekletmiş olsak da sizin yaptırdığınız bu işlemi yaptırmamız mı gerekiyor? Eğer öyleyse de bu işlem ücrete tabi mi?
Ekleyen kişiler için bu işleme gerek yok hocam

Ekleyen kişiler için bu işleme gerek yok hocam
Sizde gule gule kullanın evet ztn sizden onun parasını almışlardır faturada yazıyodur ben 1300 liraya açtırdım bakalım kullanıp görucez gerekli bişeymi degilmi 

Arkadaşlar golf 7.5 aldım ancak ekran da apple car veya mirrorlink diye bir menu yok.Eski konularda hep menu ve voice tuşu ayrımına göre yorumlar yapılmış ancak 7.5 ta böyle bir şey göremedim.Cihaz bilgilerim aşağıda ki gibi apple veya android için ekranı aktarabileceğim bir yapı var mı ?  

vJEJbA.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Volkwagen'in bu yarım yamalak işleri saç baş yoldurtur gerçekten. 110bin liradan başlayan fiyatlarla araba sat içine en ufak donanımsal özellik koyma, onu eklet bunu eklet diye yola çıkarsak arabanın fiyatı bir üst segmente varıyor. 

Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim , 2017 Midline Golf TSI Aracım var , CarPlay'i açtırabiliyormuyum serviste , fiyatı ne kadar tutuyor , Teşekkürler...

Geri
Üst Alt