Golf 7'de Coming home (eve geliş) leaving home (evden çıkış) nedir?

Merhaba,
GolfTutkusu'na sormadan önce, ilk olarak kendi üzerime düşeni yapıp durumu araştırayım dedim ve google hazretlerine arzımı bildirdim ve gelen ilk bağlantıya tıkladığımda, işte buradayım. Bu bir işaret olmalı. [emoji4]
Sorum şudur ki; coming home özelliği her seferinde muntazam çalışırken, şu leaving home özelliği ya bir kere çalıştı ya da hiç çalışmadı. Buna da pek dikkat edemedim, hep eve geldikten sonra aklıma geldiği için, arabadan indikten bir iki dakika sonra tekrar kilidi açarak çalışıp çalışmadığını kontrol etmeye çalıştım. Belki de kendisini kandırmaya çalıştığımı hissediyordu, emin olamıyorum. [emoji4]
Bu arada hem Golf'ü hem de aracı yeni yeni keşfetmeye çalıştığım için bol bol okuyorum, her seferinde yeni bir özelliğiyle de şaşırtmaya devam ediyor meret.

Aracınızda far sensoru olmalı ve auto konumunda durmalı hocam. Bu şekilde deneyip bizimle paylaşın

Evet, gece gündüz auto konumunda bekliyor. Hava kararırken farları kendi yakıyor. :)

Geri bildirimde bulunayım, muhtemelen aradan zaman geçmeden kilidi açtığım için özellik çalışmıyordu. Çünkü bir kaç gece doğrudan ilk biniş olarak karanlık anlara denk geldiğinde beklendiği gibi çalıştı.

Benim aracıma sonradan far ve yağmur sensörü takıldı. Coming&Loving home açık ve binerken kapı kilidini açınca sisler yanıyor. İnerken kapıyı açıncada sisler yanıyor fakat 20s ayarlı olan süre dolmadan kapıları kilitkeyince sönüyor. Çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi

Geri
Üst Alt