Sizlere ihtiyacım var..

mesla

Yeni Üye
İsim
Mesut
Merhaba,

Golf 7 çıktığı günden beri aşk ile takip ediyorum. Belki altında Golf olan bir çok kişiden daha iyi tanıyorum arabayı. Şimdi durumum şu:

1.2 TSI Comfortline DSG almak istiyorum. Geçen 17.000km'de 63.000 kaçırdım bi tane mesela. Konfor-sürüş paketi mutlaka arıyorum. Çevrenizde veya forumda varmı böyle tanıdık güvenilir? 

Merhaba,

Golf 7 çıktığı günden beri aşk ile takip ediyorum. Belki altında Golf olan bir çok kişiden daha iyi tanıyorum arabayı. Şimdi durumum şu:

1.2 TSI Comfortline DSG almak istiyorum. Geçen 17.000km'de 63.000 kaçırdım bi tane mesela. Konfor-sürüş paketi mutlaka arıyorum. Çevrenizde veya forumda varmı böyle tanıdık güvenilir? 
Değerli Mesut Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Aklımızda bulunsun arayışınız.

Hali hazırda satılık araçlar kısmına bir göz atmanızı ve takipte kalmanızı öneririm.

Allah gönlünüze göre versin İnşallah

Hocam bende aracımı değiştirmek düşüncesiyle satmayı düşünüyorum, fakat piyasayı bilmiyorum. Piyasa konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Araç 2016 ocak trafik çıkışlı 2015 model, 20.000 km de.

1.2 TSI comfortline pasifik mavi. Sürüş konfor, ışık paket- connectivty paket vb. mevcut araçta. Boya kaza vb. durumu yok. 

Yukarıda da söylediğim gibi piyasa konusunda bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.

Merhaba,

inş bulursunuz hocam. Golf aşıkıyla yanıp tutuşuyorsunu belli :)

DSG şart değilse @burak_ hocamın aracı var gayet güzel. TDI'ları tokatlar cinsten :p

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam bende aracımı değiştirmek düşüncesiyle satmayı düşünüyorum, fakat piyasayı bilmiyorum. Piyasa konusunda bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Araç 2016 ocak trafik çıkışlı 2015 model, 20.000 km de.

1.2 TSI comfortline pasifik mavi. Sürüş konfor, ışık paket- connectivty paket vb. mevcut araçta. Boya kaza vb. durumu yok. 

Yukarıda da söylediğim gibi piyasa konusunda bilgilendirmenizi rica ediyorum.

Teşekkürler.
Hocam araç dsg ise ben de Pasifik Mavi arıyorum :)

Bu arada aracın sıfırı 79 küsürdü. Şimdi 80.000 sanırım. Sizin de aracınız donanımına göre 70 civarı edebilir ama bilmiyorum şimdi Golf öyle bir şey ki xenonsuz olmuyor derken U Led'e göz kayıyor sonra otomatik far ve yağmur sensörü derken gönül highline'a kayıyor.

Golf birine aşık olmak gibi osu var busu var diye diye :) :)

Bu arada aracın sıfırı 79 küsürdü. Şimdi 80.000 sanırım. Sizin de aracınız donanımına göre 70 civarı edebilir ama bilmiyorum şimdi Golf öyle bir şey ki xenonsuz olmuyor derken U Led'e göz kayıyor sonra otomatik far ve yağmur sensörü derken gönül highline'a kayıyor.

hoşgeldiniz, satılık araçlar bölümünde uygun bir araç bulursunuz bence, hayırlı olsun şimdiden...

Hocam aracın özelliklerini alt kısımda belirttim;

1.2 TSI DSG comfortline

Far sensörü, yağmur sensörü, ön - arka park sensörü

bluetooth, hız sabitleme, otomatik kararan dikiz aynası vb.

Araç pasifik mavi içi kum beji. Aracı eşim kullandığı için bir tek cam tavan ve led far ekletmemiştim diğerlerini isteyerek kendim ekletmiştim.

Bu arada 80 bin olan liste fiyatı sürüş, ışık paketleri dahil olan mı yoksa ek olarak bunların fiyatları mı ekleniyor? Piyasa çok değişken sarı sitede 77 yazan bile mevcut çok gerçekçi gelmedi fiyatlar.

@tugican hocam Anladığım kadarıyla sizin Aracınız biraz donanımlı o yüzden bahsettiğiniz donanımların fiyatlarını aracın üzerine ekleyebilirsiniz.

Açıkçası ben 77bin yazan birisine daha geçen gün kardeşim arabanın sıfırı 79 bin iken niye piyasayı altüst eden ikinci eli katleden rakamlar girip piyasayı bilmeyen insanların aklını karıştırıyorsunuz diye çıkıştım ama nafile...

Geri
Üst Alt