İşte Benim Golf R'ım

hocam biraz da fren sisteminden bahsedebilir misiniz ? ben golf un frenlerini begenmiyorum bana cok guven vermiyor. bizim geleneksel.golflerden illaki iyidir ama bir bmw 320 kadar iyi midir r in frenaj teknolojisi arkasinda brembo mu vardir? siz kullanicisi olarak kisisel yorumlarinizi aktarirsaniz sevinirim.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)
Frenleri gerçekten çok iyi hatta eski arabamdan sonra Golf R'ın frenlerine alışmam bir kaç haftamı aldı diyebilirim :)  Açıkçası frenlerin markasını bilmiyorum ama arka diskleri 22mm kalınlığına ve 310mm çapa sahip ön diskleri ise 30mm kalınlığında ve 342mm çapa sahip. :)   bu arada arka 2 diske R logosu koymamışlar nedenini bilmiyorum ama keşke koysalarmış bunuda söyleyeyim dedim :D  BMW 320lerden iyimi bilmiyorum kullanmadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam mesaj attım gördünüzmü bilmiyorum müsait olduğunuz bir zaman görüşelim isterseniz özelliklere bakarız hemde tanışmış oluruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Frenleri gerçekten çok iyi hatta eski arabamdan sonra Golf R'ın frenlerine alışmam bir kaç haftamı aldı diyebilirim :)  Açıkçası frenlerin markasını bilmiyorum ama arka diskleri 22mm kalınlığına ve 310mm çapa sahip ön diskleri ise 30mm kalınlığında ve 342mm çapa sahip. :)   bu arada arka 2 diske R logosu koymamışlar nedenini bilmiyorum ama keşke koysalarmış bunuda söyleyeyim dedim :D  BMW 320lerden iyimi bilmiyorum kullanmadım.
yorumlar için teşekkürler hocam

Geri
Üst Alt