golf 7 de far problemi

msomer

Yeni Üye
İsim
mehmet
Merhaba arkadaşlar,

2016 golf 7 de  bazı far problemlerim var,örneğin gündüz farları yanarken sinyal verdiğimde o tarafın gündüz farı sönüyor,sinyal kapanınca normale dönüyor,akşamları araçla kalktıktan sonra önce sağ sonra sol sis farı sıra ile yanıp sönüyor,kısa  farlar açıkken sol sis farı sisler açık olmadığı halde  tek başına yanıyor.Tüm bunlar bana bir yerde kısa devre olduğunu düşündürdü,sizce normalmidir?tşk ler... 

Merhaba arkadaşlar,

2016 golf 7 de  bazı far problemlerim var,örneğin gündüz farları yanarken sinyal verdiğimde o tarafın gündüz farı sönüyor,sinyal kapanınca normale dönüyor,akşamları araçla kalktıktan sonra önce sağ sonra sol sis farı sıra ile yanıp sönüyor,kısa  farlar açıkken sol sis farı sisler açık olmadığı halde  tek başına yanıyor.Tüm bunlar bana bir yerde kısa devre olduğunu düşündürdü,sizce normalmidir?tşk ler... 
Hepsi normal ve aracın özellikleri.

1. Gündüz farları yanarken sinyal verdiğinizde o tarafın gündüz farı söner ki sinyal verdiğiniz diğer sürücü ve yayalar tarafından rahatlıkla görülebilsin.

2. Hangi tarafa doğru dönüyor iseniz o tarafın sis farı size yardımcı olmak için yanar.

Hepsi normal ve aracın özellikleri.1. Gündüz farları yanarken sinyal verdiğinizde o tarafın gündüz farı söner ki sinyal verdiğiniz diğer sürücü ve yayalar tarafından rahatlıkla görülebilsin.

2. Hangi tarafa doğru dönüyor iseniz o tarafın sis farı size yardımcı olmak için yanar.
Bir ekleme yapayım izninizle.

3- Geri vitese alınca ön sisler de yanar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba arkadaşlar,

Neyseki sorularınıza hızlıca cevap alabileceğiniz bir forum buldunuz. ;)

Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Saygısızlık etmek istemem ama bu kadar teknolojik bir araç alıp bu kadar basit neredeyse 10 senelik viraj aydınlatmasının falan farkında olmamanız çok garip geldi. Golfte buna benzer bir sürü güzel özellik var size tavsiyem kullanıcı kitaplarını açıp okumanız. Orda herşeyle ilgili ayrıntılı bilgi var ayrıca konular arasındada kullanıcılar farkettiği özelliklerin toplandığı bir başlık var o konuyuda inceleyebilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Verilen iyi niyetli cevaplar için çok teşekkürler

@msomerMehmet bey hoşgeldiniz. Tabirimi mazur göreceğinizi düşünerek şöylemek istiyorum nickinizi ilk gördüğümde vosmer diye okumuşum &:

aramıza hoşgeldiniz Mehmet bey @msomer Golf e dair ne varsa bu forumda vardır. yoksa O golf de yoktur zaten :)  

Geri
Üst Alt