Carplay Yandex Tr Artik Aktif

Ne gibi artıları var abi?

Bende ayni düşünüyorum hareket halinde dokunmatiği ayarlamak zor diye manuel koltuk isitmali aldim kendisinden 😁 Yandex geleli oldu biraz bende ariyodum ustune geldi yandex bazen daha kisa trafikli yollari tavsiye ediyor severiz kendisini 😁

Bülent hocam merhaba
Nasılsın? Yandexniyi olmus bende yandexe alısmıstım

Ben de kullanıyorum carplay de güzel oluyor sağ üstte mevcut hızı ve hız sınırını göstermesi avantaj. Bazen saçmalasa da yoğun trafikten kurtardığı oldu beni kaç kez google maps e göre.

Artık rota daha kolay yeniden hesaplanıyordur (Ankara'ya :) :) )

Selam ustadlar,

Benim gibi yandex sevenler icin CarPlay üzerinden artik yandex tr de acilmis bir kac ay oluyormus yeni farkettim
Ben Türkiye geldiğimde aracımın navigasyonunu ve ya waze kullanıyorum tek sorun tüm yollarda hız limiti göstermiyor. Navigasyonlar Türkiye’de pek saglıklı çalışmıyor özellikle dağlık bölgelerde

Ben Türkiye geldiğimde aracımın navigasyonunu ve ya waze kullanıyorum tek sorun tüm yollarda hız limiti göstermiyor. Navigasyonlar Türkiye’de pek saglıklı çalışmıyor özellikle dağlık bölgelerde
Waze multimedyada sapıtıyor, ekran mora dönüyor bunun ile alakalı üreticinin waze kullanmayın önerisi var

Geri
Üst Alt