Aliexpres'ten aldığım hex v2 kablosu hata verdi.

Ben satın alırken satıcıya sormuştum 429 arm chipli alacaktım satıcı onlar iyi değil güncellenmiyor dedi bende 415 chipli aldım sizin gibi güncelleme bekliyorum şuan yarın göndermezse eğer kabloyu geri iade edeceğim.
İade süreci sıkıntılı olur bence ücret iadesi iste. Ben bir defasında da aynı sıkıntıyı yaşamıştım ilanına uymayan ürün kapsamında kabloyu iade etmeden ücretin büyük bir kısmını geri almıştım.

Güncellemeleri henüz yapmamış olabilirler. İrtibatta olalım hangimize önce gönderirlerse birbirimize veririz.
Sorun vcds yazılım versiyonundan değil de kablonun güncelleme sorunu gibime geliyor. Benim aldığım kablonun da ilanını kaldırmışlar umarım sıkıntı olmaz anlaşmazlık da açılamıyor sanırım.

Son düzenleme:

Bende de durumlar aynı ilan kaldırılmış acaba aynı satıcıdan mı aldık?

Bence zaman kaybetmeyin sizde iade başlatın
Bu akşam eve gidince başlatacağım. Siz nasıl bir iade süreci başlattınız? Bana Kablo vergiler dahil 2200TL'ye geldi. Kablonun fiyatı 1607TL idi. 1600TL para iadesi başlatmayı düşünüyorum.

Cumartesi teamviewer bağlantısı gönderin kontrol edeyim.

Bu akşam eve gidince başlatacağım. Siz nasıl bir iade süreci başlattınız? Bana Kablo vergiler dahil 2200TL'ye geldi. Kablonun fiyatı 1607TL idi. 1600TL para iadesi başlatmayı düşünüyorum.
Ben vergiler dahil 2800 TL verdim kablo ücreti 2200 TL idi parasi iade başlattım fotoğraflar yükledim kabul görülmedi video çekmiştim onu yükledim yanıt bekliyorum...

Ben vergiler dahil 2800 TL verdim kablo ücreti 2200 TL idi parasi iade başlattım fotoğraflar yükledim kabul görülmedi video çekmiştim onu yükledim yanıt bekliyorum...
DM Mesaj gönderilemiyor ne saçma bir kısıtlama.
Kablo para iadesi için nasıl resimler gönderdiniz de kabul edilmedi acaba? Bende resim çekip göndermiştim.

DM Mesaj gönderilemiyor ne saçma bir kısıtlama.
Kablo para iadesi için nasıl resimler gönderdiniz de kabul edilmedi acaba? Bende resim çekip göndermiştim.
Alttaki fotoğrafı göndermiştim kabul edilmedi bende videosunu gönderdim

Ekli dosyalar

• requestoutofrange.jpg
    requestoutofrange.jpg
    134.5 KB · Görüntüleme: 6
Alttaki fotoğrafı göndermiştim kabul edilmedi bende videosunu gönderdim
O resim kablo hatası değil. Yapilan kodlama o kod Kodlama aralığında yok demek. Benimki kabul edilmiş ve 3 seçenek sunmuşlar iade için. Hata koduyla beraber aktif olmayan butonları resimle benim 4. mesajimdaki gibi.

Son düzenleme:
Yani aracın ilgili modülünde böyle bir yazılım mı yok demek mesela offroadı aktif etmeye çalışıyorum çektiğim fotoğrafta.

Yani aracın ilgili modülünde böyle bir yazılım mı yok demek mesela offroadı aktif etmeye çalışıyorum çektiğim fotoğrafta.
Kodlama aralığı dışında diyor hata ekranında desteklemiyor yani. Pusula aracında yerleşik navigasyon varsa oluyor diye biliyorum ben.

Geri
Üst Alt