Golf 7'den Cupra Leona geçiş..

Memnun musunuz, yakıt tüketimi olsun sürüş keyfi?
Donanim ve teknoloji cok iyi dolu dolu,performans tatmin edici 1.5tsi begenmeyen duymadım zaten ,tuketim 1.0etsi göre aynı kullanımda %10 civari fazla jant büyük oldugu icin etkisi var gibi tuketimde ,bence kabul edilebilir deger , sakin kullanan biriyim arada ihtiyac duyunca gazlarım , aldığımdan beri 2500km ort 6,6 litre tabi performanslı kullanimda ucu açık klasik tsi yani
Viraj performansı 18jant ve spor suspansiyon ile guzel lakin büyük jant ince yanak ile
eksi olarak konforu biraz zayıf kalıyor 16jantlı golfle kıyasladigimda

Donanim ve teknoloji cok iyi dolu dolu,performans tatmin edici 1.5tsi begenmeyen duymadım zaten ,tuketim 1.0etsi göre aynı kullanımda %10 civari fazla jant büyük oldugu icin etkisi var gibi tuketimde ,bence kabul edilebilir deger , sakin kullanan biriyim arada ihtiyac duyunca gazlarım , aldığımdan beri 2500km ort 6,6 litre tabi performanslı kullanimda ucu açık klasik tsi yani
Viraj performansı 18jant ve spor suspansiyon ile guzel lakin büyük jant ince yanak ile
eksi olarak konforu biraz zayıf kalıyor 16jantlı golfle kıyasladigimda
6.6 çok iyi değer

Teşekkür ederim. Araç gırtlak dolusu cupra marka bayağı premium geldi. Tek üzdüğü arkalar torsiyon ama pek takılmadım. 1.0 tsi golf ile aynı fiyat neredeyse diye cupra tercih ettim
Geçenlerde bende inceledim bayii de, koltuklar ve kokpit küçük bir Lamborghini havası veriyodu :D
Çok mantıklı bir karar verdi bence VW Cupra konusunda.

Geri
Üst Alt