Golf 7'den Cupra Leona geçiş..

ugur.dogan

Katılımcı Üye

İsim
Uğur
Araç
Golf
Selamlar arkadaşlar, uzun yıllardır golf 7 1.2 manuel olarak kullandığım aracımı satmış bulunmaktayım. Bir sonraki aracımı 1.5 e tsi oluşu ve gırtlak dolusu olması sebebiyle siyah renk cupra leon olarak tercih ettim. Daha önce 2 kez golf kullandığım için artık değişiklik olsun istedim ayrıca neredeyse 1.0 tsi golf ile aynı fiyata cupra tercih ettim..daha iyileri sizin olsun..

Fındık motor ve 1 boy büyütmek ister misiniz opsiyonlarını tercih etmeyip güzel bir tercih yapmışsınız. Galiba arkalar torsiyon cuprada o beni biraz düşündürdü( 1.5 tsi olmasına rağmen)..hayırlı olsun .

Selamlar arkadaşlar, uzun yıllardır golf 7 1.2 manuel olarak kullandığım aracımı satmış bulunmaktayım. Bir sonraki aracımı 1.5 e tsi oluşu ve gırtlak dolusu olması sebebiyle siyah renk cupra leon olarak tercih ettim. Daha önce 2 kez golf kullandığım için artık değişiklik olsun istedim ayrıca neredeyse 1.0 tsi golf ile aynı fiyata cupra tercih ettim..daha iyileri sizin olsun..
hayırlı olsun, doğru karar

Fındık motor ve 1 boy büyütmek ister misiniz opsiyonlarını tercih etmeyip güzel bir tercih yapmışsınız. Galiba arkalar torsiyon cuprada o beni biraz düşündürdü( 1.5 tsi olmasına rağmen)..hayırlı olsun .
Teşekkürler, evet 1.0 istemedim. Arkalar torsiyon, daha iyileri sizin olsun:)

Hayırlı uğurlu olsun. Comfortline manuel araçtan iyi bir geçiş olmuş. Konuya fotoğraf da eklerseniz güzel olur.
Teşekkür ederim, aracın faturası kesildi. Daha almadım aldığımda paylaşırım, daha iyileri sizin olsun

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
Bu yenilik güzellikler katsın hayatınıza.

Triger değişse miydik dursa mıydı derken yeni araç almanız da güzel bir hamle olmuş.

Ne diyorlardı sosyal medyada, bir sonraki hamleni kimsenin tahmin etmesine izin verme 😀

Geri
Üst Alt