Yeni Aracım A3 8V Cosmos Blue

İnşallah ☺️

Tavsiyeniz için teşekkür ederim, kapı içlerini yalıtım yaparsam kör nokta zamanı yaparım hoparlör değişimi ile beraber ama şu anlık memnunum. Mib2 ve virtual cockpit çok isterim ama hayalet çok pahalı uyguna denk gelirse neden olmasın ikisini ya bir yapıcam yada hiç yapmıycam 😃

Kosmos mavi diye geçiyor daha bende temiz halini göremedim bu hafta yıkayıp koyarım fotoğraf 😊
Hocam istanbuldasınız anladığım kadarıyla. Ben geçen sene ender elektronikte 10.000 lira kadran, 3.000 tl yan parça ve kabloları malederek ikinci el virtual cockpit kodlattım. Ebay’den faturalı, sizin km’niz altında ürün bulursanız öneririm.

Bir tanıtım ve audiden onay süreci oluyor. Sonra kodlama ve km sarma süreci oluyor. Başkaca bir sıkıntı yok. Mutlaka öneririm.

Abi kesinlikle takmam lazım çok başka yapıyor ama fiyat konusunda şüphelerim var daha düşük km de olsa arabam takardım onun yerine matrix alıp takıcam
Hocam ben bir türlü uygun matrix led denk getiremedim. Şerit takip altyapısı da hazır ancak denk gelmedi. Forumda konusu var sahibindende biri uygun fiyat satıyor ama kendisi dolandırıcı, ona dikkat edin derim.

Parça kodları: 8v0 941 035 - 8v0 941 036

Hocam ben bir türlü uygun matrix led denk getiremedim. Şerit takip altyapısı da hazır ancak denk gelmedi. Forumda konusu var sahibindende biri uygun fiyat satıyor ama kendisi dolandırıcı, ona dikkat edin derim.

Parça kodları: 8v0 941 035 - 8v0 941 036
Parça kodlarını biliyorum daha önce İlker abi takıp kullanmıştı bende golfe dla lı gti far kullanmıştım far 1500-2000 Euro gibi fiyatı var. A3 gösterge için o fiyatlara bulup takabilirsem kesinlikle yaparım ama ikinci el gösterge bulup faturalı özellikle zor gibi denk gelirse yazarsınız bana ama 😃

Parça kodlarını biliyorum daha önce İlker abi takıp kullanmıştı bende golfe dla lı gti far kullanmıştım far 1500-2000 Euro gibi fiyatı var. A3 gösterge için o fiyatlara bulup takabilirsem kesinlikle yaparım ama ikinci el gösterge bulup faturalı özellikle zor gibi denk gelirse yazarsınız bana ama 😃
Hocam matrix far için en ideali güzel bir Karadeniz turu ve Gürcistan’dan parça ayarlayıp öyle geçiş yapmak gibi duruyor.

Geri
Üst Alt