Yeni Aracım A3 8V Cosmos Blue

Ofarukko

Katılımcı Üye

İsim
Ömer faruk
Herkese hayırlı Ramazanlar, Golf 7.5 comfortline aracımı 2019 dan beri kullanıp bolca retrofitlerle boğduktan sonra 1.5 senedir niyetlenip alamadığım a3 8v kasayı Rabbime hamd olsun ki bu güzel ayda Rabbim nasip etti. Geçen sene haziran ayında Cupra Leon ve Peugeot 308 GT alıcakken zamlardan ve aracımı satamamdan etkilenip aracı da boşalttığım ile kalmıştım. Nasip diyelim :)
Aracım 2020 model A3 8V Sportback 35 TFSİ Sportline donanıma sahip opsiyon olarak Prestige paket ve Alcantra koltuklar mevcut.
Bunlar da ilk fotoğrafları olsun artık bir şeyler yaptıkça zaman buldukça yazmaya çalışırım :)
IMG_9910.jpg
IMG_9926.jpg

Kazasız belasız inşallah. Sedanı hayalimde olan bi araçtır.

Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim

Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Tekerleri yere düz bassın🧿

Herkese hayırlı Ramazanlar, Golf 7.5 comfortline aracımı 2019 dan beri kullanıp bolca retrofitlerle boğduktan sonra 1.5 senedir niyetlenip alamadığım a3 8v kasayı Rabbime hamd olsun ki bu güzel ayda Rabbim nasip etti. Geçen sene haziran ayında Cupra Leon ve Peugeot 308 GT alıcakken zamlardan ve aracımı satamamdan etkilenip aracı da boşalttığım ile kalmıştım. Nasip diyelim :)
Aracım 2020 model A3 8V Sportback 35 TFSİ Sportline donanıma sahip opsiyon olarak Prestige paket ve Alcantra koltuklar mevcut.
Bunlar da ilk fotoğrafları olsun artık bir şeyler yaptıkça zaman buldukça yazmaya çalışırım :)
Ekli dosyayı görüntüle 74403
Ekli dosyayı görüntüle 74404
Üstad hayırlı olsunmu diyelim? Yoksa hayırlı satışlar mı ? Anlamadım.. keza ilana koymuşsunuz öyle görüyorum.

Hayırlı olsun hocam, bize kullandıkça deneyimlerini yazarsan sevinirim çünkü genelde bir algı var a3= golf gibi veya süslü pahalı golf gibi senin yorumların ne olur iki aracıda kullanan biri olarak 🙂

Ekli dosyayı görüntüle 74403
Ekli dosyayı görüntüle 74404

🧿 hayırlı olsun audi her zaman kalite...

Geri
Üst Alt