Jant Seçimleri

errayn41

Yeni Üye
1,2 comfortline için Geneva 17" düşünüyorum. Benim hoşuma gitti ama bazı kimseler güncelliğini yitirmiş tasarım gibi geldiğini düşünüyor. Siz ne dersiniz

errayn41 dedi:
1,2 comfortline için Geneva 17" düşünüyorum. Benim hoşuma gitti ama bazı kimseler güncelliğini yitirmiş tasarım gibi geldiğini düşünüyor. Siz ne dersiniz
Geneva bence de çok eski bir görüntüye sahip. Bence madrid süper. Hele de araç koyu renkse.

yusuf dedi:
Geneva bence de çok eski bir görüntüye sahip. Bence madrid süper. Hele de araç koyu renkse.
biraz önce genevalı bir highline gördüm. beyazdı. başkasında görünce aa farklıymış diyor insan da kendi arabama almam sanırım ben de.

maniax dedi:
biraz önce genevalı bir highline gördüm. beyazdı. başkasında görünce aa farklıymış diyor insan da kendi arabama almam sanırım ben de.
sizde ne var öğrenebilir miyim? Bu arada araç rengi pasifik mavi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de hep almak istedim Geneva ile ama kismet olmadi. Bayideki araci aldigim icin secme sansim olmadi. Benim aracim da  1.2 comf. pasifik mavi ve cok yakisacagini dusunuyorum Geneva nin.

Madem 17 alıyorsunuz azcik daha kıyın 18 durban alın her bakisinizda gülümseyin :)

errayn41 dedi:
sizde ne var öğrenebilir miyim? Bu arada araç rengi pasifik mavi
hocam ben de pasifik mavi highline'ımı bekliyorum. üretime planlandı aşamasında henüz. ben jant değişikliği yapmadım dijonları çok sevdiğim için

macman35 dedi:
Ben de hep almak istedim Geneva ile ama kismet olmadi. Bayideki araci aldigim icin secme sansim olmadi. Benim aracim da  1.2 comf. pasifik mavi ve cok yakisacagini dusunuyorum Geneva nin.
Google'da geneva golf jant diye arattığımda yurt dışı golf araçlarında sw olanlarda geneva jant var.

errayn41 dedi:
Bana kalırsa Jant işi tamamen zevk işidir.

Birinin sevdiğini öteki beğenmez, ötekinin beğenmediğine beriki bayılır.

Zevklerimizin beğenilerimizin onaylanması bizdeki temel bir ihtiyaç olan sosyal yaşamdaki onaylanma isteğinden doğar.

Aslına bakılırsa siz her baktığınızda zevk alıyorsanız, bakmaktan keyif duyuyorsanız, dahası yüzünüzde kocaman bir gülümsemeye sebep oluyorsa...

Kimseye sormayın alın...

Kararlılığınızı görüp emin olun beğenenler çıkacaktır. Göreceksiniz.

62yqBk.jpg

yusuf dedi:
Bence madrid süper. Hele de araç koyu renkse.
Yusuf Bey, şu janttan mı bahsediyorsunuz? Madrid bu mu?

z0caxPw.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt