Golf 7 2014 bej renk koltuk döşemeleri lazım

Mustafacaglar

Yeni Üye
İsim
Mustafa
Araç
Golf 7
yıpranma var bunu nasıl çözebilirim Antalya’da oturuyorum Varmı satan takan bildiniz ?

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    207.3 KB · Görüntüleme: 40
  • image.jpg
    image.jpg
    213.4 KB · Görüntüleme: 38

yıpranma var bunu nasıl çözebilirim Antalya’da oturuyorum Varmı satan takan bildiniz ?

Aşınmalar orta kısımdaki alcantara/süet kısımlarda olsaydı çözümü basit idi ama o aşınan o kumaş malzemeyi bulmak çok zor, elbette VW’nin bu kumaşı nereden temin ettiğini bilen lüks oto döşemeciler vardır,

Aşşağıdaki konuda aynı şeyden şikayet eden dostumuzun çözümü, tabii bunu önüne gelen her döşemeci böyle bir zanaatkar işçilik kalitesi ile birebir orjinal şekilde yapamaz,

En mantıklı çözüm yine eskisinde olduğu gibi orta kısımlar alcantara /dış kısımlar deri olacak şekilde yaptırmak olur, bu şekilde maliyette biraz düşer, Tabii yaşadığınız şehirde Altunuç Döşeme gibi birebir orjinal şekilde yapacak işçiliği iyi bir yer var mı, varda da önceden yaptığı döşemeleri referans olarak resümlerini vs.. görmek gerek

https://www.golftutkusu.com/topic/15722-golf-7-deri-doseme/

Yok reis ya bulamadım herkes yok çekiyo

Normal döşemecilerde olmaz bu tarz kumaşlar...
kaliteli yerlerde olur ben yıllar önce Artcar da deri döşeme yaptırırken çok gördüm orjinale yakın muadil alman kumaşı , deri ve alcantra kullanarak yapıldığını...
hatta şöyle söyleyeyim senin kumaşın çıkıyor onun üzerinden tek tek aynı parçalar hazırlanıp bire bir dikiliyor orjinal ile aynı oluyor onda sorun yok ama artcar şuan bir araç için min 20bin alıyor...

Aşınmalar orta kısımdaki alcantara/süet kısımlarda olsaydı çözümü basit idi ama o aşınan o kumaş malzemeyi bulmak çok zor, elbette VW’nin bu kumaşı nereden temin ettiğini bilen lüks oto döşemeciler vardır,

Aşşağıdaki konuda aynı şeyden şikayet eden dostumuzun çözümü, tabii bunu önüne gelen her döşemeci böyle bir zanaatkar işçilik kalitesi ile birebir orjinal şekilde yapamaz,

En mantıklı çözüm yine eskisinde olduğu gibi orta kısımlar alcantara /dış kısımlar deri olacak şekilde yaptırmak olur, bu şekilde maliyette biraz düşer, Tabii yaşadığınız şehirde Altunuç Döşeme gibi birebir orjinal şekilde yapacak işçiliği iyi bir yer var mı, varda da önceden yaptığı döşemeleri referans olarak resümlerini vs.. görmek gerek

https://www.golftutkusu.com/topic/15722-golf-7-deri-doseme/
Bunu gördüm gerçekten çok güzel olmuş mantıklı geliyo ama maliyeti yüksektir bunun

Geri
Üst Alt