Golf 8 1.0 tsi yağ sıcaklığı göstergesi

Lordking03

Yeni Üye
İsim
Abdullah
Araç
Golf 8
Merhaba 2022 model golf sahibiyim. 2 3 gündür araç yağ sıcaklığı göstergesi abuk sabuk bir ileri bir geri rakamlar olacak şekilde git gel yapıyor. Daha önce aracı çalıştırdıktan bir süre sonra sabit 90 derece bandında ufak tefek değişimlerle duruyordu. Şimdi 50 den 60a 70 e hızlı bir şekilde gidip geliyo bazen sıfırlıyor. Bu hatayı alan var mı? Sebebi yazılımsal mı ?

Selamun Aleykum konunun bende takipçisiyim , bende de menudan yağ sıcaklık göstergesi kayboldu , ne sağ ne de sol menu tuşlarında malesef yok , soğutma sıvısını ama gösteriyor tam olarak
Benimde menüde 2 ay öncesine kadar vardı şimdi bendede yok yağ sıcaklığı

Upvote 0

Yok hocam 1 hafta öncede serviste ilk bakımı yapıldı güncellemelerini de söyledim ama güncellememişler
Ben servise sorunca sizide bilgilendiririm, muhtemel ya yazılımsal sorundur yada sensör bazlı sorun , ama sensör bazlı olsa menu da olur bu sefer yağ sıcaklığını göstermezdi diye düşünüyorum.

Upvote 0
02.05.2024 tarihinde sevise araçı gösterdim , güncelleme ile bundan sonra kısım kısım artık yağ sıcaklığının araçların menülerinden kalktığını söylediler, formentor ekibi ile görüşüldü onlarda aynı şeyi iletdiler , güncelleme araça sos üzerinde yapıldığını iletdiler, bana garip geldi. rahatsız olursanız doğuş oto ile görüşülüb neler yapıla bileceyine bakarız dediler.

Upvote 0
02.05.2024 tarihinde sevise araçı gösterdim , güncelleme ile bundan sonra kısım kısım artık yağ sıcaklığının araçların menülerinden kalktığını söylediler, formentor ekibi ile görüşüldü onlarda aynı şeyi iletdiler , güncelleme araça sos üzerinde yapıldığını iletdiler, bana garip geldi. rahatsız olursanız doğuş oto ile görüşülüb neler yapıla bileceyine bakarız dediler.
2 ay önce sos hata vermişti belkide ondan sonra gitti tam emin değilim çokta önemli değil yağ sıcaklığı araca yüklenip gazlamıyorum menümüz de olsun istedik 🙂

Upvote 0

Geri
Üst Alt