Ibiza 2023 OBD11 ile ACC Kodlama

Acardag

Üye
İsim
Acar
Araç
Golf 8 Impression
Arkadaşlar merhaba, obd11 cihazı ile 2023 model ibiza araca kodlama yapıcaz, istenen özellikler;
Uzun far asistanı
ACC
Şerit takibin daha hassas çalışması
ve diğer basit özellikler
bu işlemlerden sadece acc için net bir kaynak bulamadım ve araştırdığım kadarıyla herhangi bir donanım değişimi olmadan yapılabiliyor, zaten kamera ve radar araç üzerinde var.
Daha önce bu işlem ile uğraşmış olanlar yardımcı olabilir mi acaba?

Arkadaşlar merhaba, obd11 cihazı ile 2023 model ibiza araca kodlama yapıcaz, istenen özellikler;
Uzun far asistanı
ACC
Şerit takibin daha hassas çalışması
ve diğer basit özellikler
bu işlemlerden sadece acc için net bir kaynak bulamadım ve araştırdığım kadarıyla herhangi bir donanım değişimi olmadan yapılabiliyor, zaten kamera ve radar araç üzerinde var.
Daha önce bu işlem ile uğraşmış olanlar yardımcı olabilir mi acaba?
Bu işlem icin online kodlama yapilmasi gerekiyor diye biliyorum her kablo ile de olmuyor,ben de vdcs kablosu var menülere ulaşabilmeme rağmen uzaktan da olmuyor dediler

hocam obd11 cihazı yapabiliyor çünkü diğer işlemleri farklı araçlara yaptım bir sorun çıkmadı, ACC için donanım olarak araç üzerinde hepsi var sadece kodlama gerekiyor

Hocam accyi profesyonel birisi kodlamasi lazim obdeleven ile son kullanicinin yapabilecegi birsey degil

evet sanırım bir çok yerde aynı şeyi gördüm acc işi yaş...ama şu anda arabaya herhangi bir kodlama yapamıyorum yani en basit far kanallarında bile hiç bir değişikliğe izin vermiyor sebebi ne olabilir?

Bugünde bi kaç şeye bakayım dedim dediğiniz gibi en basit far kodlamasına bile izin vermiyor 2023 araç olmasından kaynaklı olabilir mi acaba? modüllere girildiğinde security access kabul etmiyor, sfd kilidi açmak için bir butonda yok. Kodlama yapmak istediğim de direkt olarak function not available diyor.

Geri
Üst Alt