Golf 8 Impression geri görüş kamerası montajı sonrası arızalar

aliihsan4152

Yeni Üye
İsim
Mehmet ali
Araç
Dehni
Arkadaşlar golf 8 aracıma geri görüş kamerası takıldıktan sonra, araçta auto hold park freni tahrik hatası gibi bir sürü arıza uyarısı verip araçta çalışmadı. Rolelere bakıldı sağlam sigortalar sağlam. Başına gelen oldumu diye sormak istedim. En son olmassa yetkili servise çekici ile gidecek🥲

Geçmiş olsun. Benim aracım da park sensörü takıldıktan bir süre sonra start stop hatası vermişti. Araç çalışmasında sorun yoktu. Servise gidince tekrar yazılım attık sorun çözüldü dediler(garantiden yapıldı-ücret ödemedim)Herhangi bir sorunda araç start stop hatası verir ama sorun orada olmayabilir dediler. Dışarıda yazılım işlerine dikkat edin diye de kibarca uyarmıştı servis görevlisi.

@aliihsan4152 merhaba. Akü voltajını kontrol ettiniz mi ?
j533 (gateway) 32/6 32/7 orj can hattını kontrol ediniz. Farklı sebeplerde olabilir. Yapılan bağlantı ile alakalı bilgi verirseniz daha sağlıklı yorum yapabiliriz.

Son düzenleme:
Hocam montajı kim yaptı yapan kişinij bir fikri mi yok mu?

j533 (gateway) 32/6 32/7 orj can hattını kontrol ediniz. Farklı sebeplerde olabilir. Yapılan bağlantı ile alakalı bilgi verirseniz daha sağlıklı yorum
Hocam montajı kim yaptı yapan kişinij bir fikri mi yok mu?
Hata bende yetkili servis dışında işlem yaptırmak oldu. Fikri çözecez abi başka birşey yok. Yarına kadar bekleyecem değilse servise çektirecem.

j533 (gateway) 32/6 32/7 orj can hattını kontrol ediniz. Farklı sebeplerde olabilir. Yapılan bağlantı ile alakalı bilgi verirseniz daha sağlıklı yorum yapabiliriz.
Nasıl bir bağlantı yaptı bilmiyorum. Aküye takviye verip çalıştırdı ama gene olmadı

komple kamerayı söktürdüm, eski haline getirdim aracı, sigortarı değiştirdim aküye de takviye yaptırdım, çok şükür araç çalıştı. Hata kodlarıda araç hareket edince kendiliğinden silindi. Herkese teşekkür ederim

komple kamerayı söktürdüm, eski haline getirdim aracı, sigortarı değiştirdim aküye de takviye yaptırdım, çok şükür araç çalıştı. Hata kodlarıda araç hareket edince kendiliğinden silindi. Herkese teşekkür ederim
Hocam yasadiginiz problemi tahmin ediyorum, Denizliye yolunuz duserse hatasiz montaj yapabilirim on arka park sensorleriyle birlikte

Geri
Üst Alt