Media cihazi

Merhabalar
Bir kac gunluk yogun bir arastirmadan sonra gerek arayarak gerek cihaza gidip bakarak bircok saticiyla iletisime gectim en son dun aksam uzeri formdan da cihaz satan @Oktay_b8_gte oktay agbiy le iletisime gectim yurtdisindaymis kendisi kendisinden bilgi aldiktan sonra almaya karar verdim ve aksam almaya gittim kardesi teslim edtti cihazi cihaz korunakli bir sekilde sariliydi Zaten yeni geldigini soylemisti. Ve bana telefonda belirtmisti dedigim harici bir sey cikarsa geri alirim diye evde dikkatli bir sekilde actim ve sonuc muhtesemdi
Ekranda kucuk bir cizik bile yoktu cihaz tam olarak anlatildigi gibiydi
Tesekurler oktay agbi

Ekli dosyalar

• IMG_6949.jpeg
    IMG_6949.jpeg
    284.4 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_6948.jpeg
    IMG_6948.jpeg
    255.7 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_6947.jpeg
    IMG_6947.jpeg
    584.7 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_6950.jpeg
    IMG_6950.jpeg
    627.1 KB · Görüntüleme: 27
Merhabalar
Bir kac gunluk yogun bir arastirmadan sonra gerek arayarak gerek cihaza gidip bakarak bircok saticiyla iletisime gectim en son dun aksam uzeri formdan da cihaz satan @Oktay_b8_gte oktay agbiy le iletisime gectim yurtdisindaymis kendisi kendisinden bilgi aldiktan sonra almaya karar verdim ve aksam almaya gittim kardesi teslim edtti cihazi cihaz korunakli bir sekilde sariliydi Zaten yeni geldigini soylemisti. Ve bana telefonda belirtmisti dedigim harici bir sey cikarsa geri alirim diye evde dikkatli bir sekilde actim ve sonuc muhtesemdi
Tesekurler oktay agbi
Gülle gülle kullan
Hayırlı olsun dedıgım gibi kafana takılan bir durum olursa herzaman arayabılırsın

Merhabalar
Tesekurler oktay agbi
guzel gunlerde kullan kardesım

Simdi sira serit takip te arkadaslar hangi kamerayi tavsiye edersiniz ? serit takipten sonra hayirlisiyla kor nokta ve pla3 bunlari yazdan once halledtmeyi planliyorum

Geri
Üst Alt