7.5 Taiwan Çin Stop Sorunu

emre5858

Üye
İsim
emre
Araç
golf 7 2013
2013 model Golf 7 aracıma 7.5 led stop arıyorum. 3 defa sıfır stop söyledim üçünde de frende takılıyor. Var mı sorunsuz satan birisi?

@MST42 hocam satıyor kendisiyle iletişime geçebilirsiniz

2013 model Golf 7 aracıma 7.5 led stop arıyorum. 3 defa sıfır stop söyledim üçünde de frende takılıyor. Var mı sorunsuz satan birisi?
Gelen ürünler ince uzun kutulumu, kare gibi kutulumuydu?

Bizim eski sponsor,

" semtuning - 0 (507) 233 11 01 "

ve üyelerden

" beyaz_garage 0 (544) 859 13 58 "

da fiyat almayı ihmal etme bunlar toptan sattıkları için aldığın rakamları değerlendirirsin devir bütce devri...

Bizim eski sponsor,

" semtuning - 0 (507) 233 11 01 "

ve üyelerden

" beyaz_garage 0 (544) 859 13 58 "

da fiyat almayı ihmal etme bunlar toptan sattıkları için aldığın rakamları değerlendirirsin devir bütce devri...
Teşekkürler hocam arıyacagım

aracınız 7.5 olmadığı için led kodlaması lazım. sizin kendi aracınızda çünkü halojen stop var. Mustafa hocam size yardımcıda olacaktır. Montaj sonrası konuyu güncellermisiniz fotoğraf ile ?

Nasıl frende kalıyor görsel eklemeniz mümkün mü? nerden temin ettiniz markasını biliyor musunuz?

Nasıl frende kalıyor görsel eklemeniz mümkün mü? nerden temin ettiniz markasını biliyor musunuz?
Hocam frene basınca kesik kesik yanıyor ya drenden çekincede kesik kesik yanıyor ilk aldıgım ürüm vland markaydı
Sonraki aldıklarımda daylighting yazıyordu hepsinde aynı sorunu yaşadım

Başka bir konuda frende kalma sorununun sebebinden ve kodlama ihtiyacı olduğundan bahsedilmişti.

Hocam frene basınca kesik kesik yanıyor ya drenden çekincede kesik kesik yanıyor ilk aldıgım ürüm vland markaydı
Sonraki aldıklarımda daylighting yazıyordu hepsinde aynı sorunu yaşadım
Hocam ben de 2016 comfortline aracıma sy marka 7.5 led stop aldım aynı sorunu bende yaşıyorum. Hatta bazen fotoğraftaki gibi bir taraf frende bir taraf stopta kalıyor. Çözerseniz burdan bahsedebilir misiniz? Bende araştırıyorum çözümünü eğer bulursam iletirim size

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-03-04 081159.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-04 081159.png
    42.7 KB · Görüntüleme: 43

Hocam ben de 2016 comfortline aracıma sy marka 7.5 led stop aldım aynı sorunu bende yaşıyorum. Hatta bazen fotoğraftaki gibi bir taraf frende bir taraf stopta kalıyor. Çözerseniz burdan bahsedebilir misiniz? Bende araştırıyorum çözümünü eğer bulursam iletirim size
Abi kart arızalı

Geri
Üst Alt