Midline Plus araca sonradan takılan Orijinal U Led far yükseklik ayarı hk.

Peak2Core

Üye
İsim
M.A
Merhaba,

2013 model midline plus araca sahibim. Aracın üzerinde sonradan takılma orijinal U led far var. Benden önceki sahibi taktırmış. Far anahtarı yanında yükseklik ayarı butonu var fakat çalışmıyor. Yetkili serviste kodlama ile aktif hale gelir mi yoksa üzerine takılan far ünitesi desteklemiyor mu? Konuyla ilgili bilginizi rica ederim.

Teşekkür ederim.

1- Farlarınızı açın fara yan açıyla bakın, eğer cam kristal gibi şeffafsa ve pırlanta gibi parlıyorsa temizdir. Fakat isli, tozlu bir görünüme sahipse ve ışıma yoksa kirlidir. Siz resim atın buradan yardımcı oluruz. Ayrıca farlar kapalıyken de belli olur.

2- Temiz mercekte kaliteli Xenon ampül de çok performanslı fakat Xenon ampül fiyatları çok uçuk. 2100 liraya photon milestone d3s ile Osram, Philips gibi ürünlerin verdiği performansı net alırsınız. Bahsettiğim LED, kör nokta bırakmıyor ve tamamen homojen dağılıyor. Çizgiler keskin ve ışık sızması sıfır. Değiştirmek için sağ sol davlumbaz civaraları sökülüyor ve tampon yan taraflardan ayırlanıyor. Ön panjur sökülüyor yani hiç yapmadıysanız biraz zahmetli ve karmaşık bi iş.
Tekrardan teşekkürler almam gereken ürün photon milestone d3s 14000 kelvin kendiliğinden balastlı model midir?

Upvote 0

Arkadaşlar ek olarak bir açıklama yapmak isterim. Bugün farların montajından sonraki 6. gün. Cumartesi günü arabayı tazyikli su ve köpükle güzelce yıkadım. Herhangi bir su-buhar durumu görmedim. Aydınlatma zaten mükemmel, diyecek bir şey yok. Yaptırmak isteyen olursa özelden işletme numarasını ve bilgilerini de verebilirim. Zaten google'a yazdığınızda direk çıkıyor. Ek olarak, aydınlatmayla ilgili bir YouTube videosunu aşağıda paylaşıyorum.

Şehir içi:

Şehir dışı:

Upvote 0

Geri
Üst Alt