Golf 7 2016 MİB2 Orjinal Discover Pro arıyorum.

Biraz once
Unite ekran cerceve gerigorus kamerasi dahil 22bin buldum yazmamismiydin Nasil cerceve uymuyor
Burda bir yanlislik var sen saticidan
Unitenin
Ekranin
Kameranin
Parca numaralarini sor ki cin mali urun alma
Kart çekme imkanınız olsa sizden almak isterim , dolap olur sahibinden olur , fark etmez.

Passattan çıkarmış arkadaş , benim golf 7yle aynı değil. Ondan uymuyor dedim.
Sen arkadas tan
Unitenin
Ekranin
Kamera nin parca numarasini iste birde
Navigasyon cd karti varmi diye sor cunku bu cihaz cd kartsiz navigasyon calismaz kart yoksa nerden baksan 3bin daha masraf cikar hayalete navigasyon yansiltir bu cihaz Ama orjinal navigasyon kullanisli zaman
Google harita gelen yansiltmaz buda onemli bir konu
Yanlis anlama benden alman yada almaman Benim isin onemli deyil ama form Dan bir arakadas oldugun icin yaziyorum
Birde orjinal bire bir fotogtaflarini iste
Buraya butun bilgileri yaz bir bakayim orjinal urun mi cin malimi tan olarak hangi niye ve ekran
Ondan sonra bilgiler dogruysa al
Birde sor unite hic acilmismi? Bu cok onemli

Sen arkadas tan
Unitenin
Ekranin
Kamera nin parca numarasini iste birde
Navigasyon cd karti varmi diye sor
Yanlis anlama benden alman yada almaman Benim isin onemli deyil ama form Dan bir arakadas oldugun icin yaziyorum
Birde orjinal bire bir fotogtaflarini iste
Buraya butun bilgileri yaz bir bakayim orjinal urun mi cin malimi tan olarak hangi niye ve ekran
Ondan sonra bilgiler dogruysa al
Birde sor unite hic acilmismi? Bu cok onemli
https://dolap.com/urun/diger-antrasit-media-player-yeni-guzelkuslar-305819007 buyrun hocam link burada , ben çok anlamıyorum. Ünite açılmış galiba , vida oynanmış.

Cihaz açılmış garanti etiketi yırtık. Zaten fiyat olarak tuhaf kimse sorunsuz üniteyi + kamerayı + ekranı + usb soketini bu fiyata vermez.

Dedigim gibi
Bu unite
5Q0 035 840A
Skoda unitesi. VW donusum yapilmis ve cihaz acilmis kurcalanmis
Ekran da Navi tusu yok yani ekran da orjinal navigasyon ekrani deyil
Kamera cin mali orjinal deyil sadece kablo ya baksan anlarsin cin Mali oldugunu
Kisaca Satan kisi ekleme ekleme toplama yaparak kendine bir set olusturmus

Bence sorun cikarabilecek bir cihaz
Sana tekrar dan karsilastirman icin Benim cihazin resimlerini koyuyorum sen degerlendirmeyi yak

Ekli dosyalar

• IMG_9122.png
    IMG_9122.png
    282.5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9248.png
    IMG_9248.png
    639.5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9247.png
    IMG_9247.png
    592.1 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_9246.png
    IMG_9246.png
    435.8 KB · Görüntüleme: 14
Cihaz açılmış garanti etiketi yırtık. Zaten fiyat olarak tuhaf kimse sorunsuz üniteyi + kamerayı + ekranı + usb soketini bu fiyata vermez.
Evet aynen
Ama bizide soyle bir durum var fiyat 22bin ya cihazda da anlamiyor arkadas

Ben cihazı zaten tedbiren almadım , sizin fiyatınız set olarak olsa tamam alacağım zaten. Sahibindende garagelarda ortalama mib2.5 için set olarak 34-35 veriyor.Montaj dahil.Hatta 33e var set olarak.Kart çeken yer arıyorum yoksa dolap gibi yerlere bakmam.
Ben Cok ucuza veriyormusum bende bunu anlamis oldum
Tsk @ehy1907

@ehy1907
Kardesim Alma o cihazi parancope gider
Okudum dolap taki mesajlarini herseye evet olur orjinal diyor

Son düzenleme:
Ben cihazı zaten tedbiren almadım , sizin fiyatınız set olarak olsa tamam alacağım zaten. Sahibindende garagelarda ortalama mib2.5 için set olarak 34-35 veriyor.Montaj dahil.Hatta 33e var set olarak.Kart çeken yer arıyorum yoksa dolap gibi yerlere bakmam.
Arkadasim
Sen hangi cihazi ariyorsun once bir Ona karar ver
Mib 2,5 pikselsiz ekran ve montaj cerceve dahil 33bin e hic bir vagcom isi yapan yer vermez Sen piyasayi da bilmiyorsun
Bir arastir bence ne istedigimi karar ver asagidaki resim harman mib 2,5 5NA unite sen bu seti cerceve usb ve montaj dahil 33 bine bulamazsin

Ekli dosyalar

• IMG_9121.png
    IMG_9121.png
    483.2 KB · Görüntüleme: 7
Almadım hocam zaten . Bunu set olarak satmıyor musunuz siz ? Mib2.5 da olur ?
Bende vw nin orjinal 3 seti her zaman mevcut hepsi navigasyonlu carpleyli dir
Hepsi full aciktir ve hepsi sorunsuzdur asagida resimleri bak
Hepsi set halindedir
Unite ve ekran
Bak bu ilanima
https://shbd.io/s/9srHNj1c

Ekli dosyalar

• IMG_9118.jpeg
    IMG_9118.jpeg
    100.1 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_9122.png
    IMG_9122.png
    282.5 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_9121.png
    IMG_9121.png
    483.2 KB · Görüntüleme: 6
Bende vw nin orjinal 3 seti her zaman mevcut hepsi navigasyonlu carpleyli dir
Hepsi full aciktir ve hepsi sorunsuzdur asagida resimleri bak
Hepsi set halindedir
Unite ve ekran
Set dediğim şey ünite ,ekran, usb ,çerçeve ,anten falan filan hepsi içinde olacak.Çünkü bunları ayrı ayrı alsam uyumlu mu bilmiyorum , uğraşmak istemiyorum. Yalnız bu siniriniz çözemedim:) Şu an araştırıyorum zaten. Bu yüzden foruma geldim.Golf 2016 var ve ekranı kötü. MİB2 veya 2.5 hangisi uygun ve komple olursa onu alacağım.

Set dediğim şey ünite ,ekran, usb ,çerçeve ,anten falan filan hepsi içinde olacak.Çünkü bunları ayrı ayrı alsam uyumlu mu bilmiyorum , uğraşmak istemiyorum. Yalnız bu siniriniz çözemedim:) Şu an araştırıyorum zaten. Bu yüzden foruma geldim.Golf 2016 var ve ekranı kötü. MİB2 veya 2.5 hangisi uygun ve komple olursa onu alacağım.
Oncelikle sinirli deyilim
Benden alman yada almaman Benim icin zerre kadar onemli deyil arkadasim Ben sana form Dan bir arkadas oldugun icin yardimci olmaya calisiyor um oncelikle bu bir
Oncelikle ne isyedigine karar vermelisin ki insanlar sana yardimci olsunlar

Unite ve ekrani aldin
Birde ekran a gore cerceve alacan
Internetten aradigin zaman discoverpro 9,2 inch ekran cercevesi yazdigin an hepsi cikar
Vw carpley icin usb soketi yazacan o da cikar
Oldmu sana bir set
Yani o kadar cerceve ve usb sorun yapma
Bende carpley icin usb de var sadece bir cerceve alacan onuda her yerde bulabilirsin
Su an forma ozel 31 bin bende
Sahibinden de ilanim 33bin piksel Hatasiz ekran Kusursuz cihaz full acik

Ekli dosyalar

• IMG_7808.jpeg
    IMG_7808.jpeg
    90.5 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_7807.jpeg
    IMG_7807.jpeg
    138.3 KB · Görüntüleme: 6
  • IMG_7803.jpeg
    IMG_7803.jpeg
    154.4 KB · Görüntüleme: 6