Selamlar iyi akşamlar

Boş yere sökmenize gerek yok servis menüsünden öğrenebilirsiniz.
Ekranda menü tuşuna 3 saniye basılı tutun, Yazılım güncelleme/Sürümler kısmından parça numarası kısmından öğrenebilirsiniz.
Boş yere sökmenize gerek yok servis menüsünden öğrenebilirsiniz.
Ekranda menü tuşuna 3 saniye basılı tutun, Yazılım güncelleme/Sürümler kısmından parça numarası kısmından öğrenebilirsiniz.
tamam tşk ederim hocam

819 ünite var araçta ben bakmıştım sercan abi 👋
Usb soketi ve ünite değişimi gerekli
Gökhan usta vagcom jeton yeni düştü:)) abi yapmıyosun işimizi be düşük bütçeli şöyle fakir işi🤣🤣

Gökhan usta vagcom jeton yeni düştü:)) abi yapmıyosun işimizi be düşük bütçeli şöyle fakir işi🤣🤣
Ben satmıyorum abi senin istediğin ürünleri senin sorduğun zaman arkadaşımda vardı ondan alacaktık. Şuan forumda satanlar var onlardan tedarik edebilirsin ucuz pahalı sana kalmış bir durum fiyatlar üç aşağı beş yukarı bellidir fakir işi tek şey simit :)

Merhabalar herkese Aracım golf 7 2015 1.6tdi highline
Aracıma carplay yaptırmak istiyorum bu konu hakkında çok kafam karıştı aracımın üstündeki ünite ve ekrana yazılım atışıp olma ihtimali varmı yoksa ünitenin değişmesimi gerekiyor çok kafam karıstı bu konuda yardımcı olabilirmisiniz tesekkurler

Ender elektronik ile görüş onlar golf7 araçlara 1 saat içinde yapıyor ama neye göre bilemiyorum...

Ender elektronik ile görüş onlar golf7 araçlara 1 saat içinde yapıyor ama neye göre bilemiyorum...
Ok 1 saat te yapiyor Ama carpley her uniteye olmuyor unitenin desteklemesi lagzim
Arkadasin aractaki unite destekliyormu?oncelikle onu ogrenmesi lagzim

Ok 1 saat te yapiyor Ama carpley her uniteye olmuyor unitenin desteklemesi lagzim
Arkadasin aractaki unite destekliyormu?oncelikle onu ogrenmesi lagzim
Desteklemiyor hocam evet ünite gerekli şuan tek çözüm bu sanırım

Geri
Üst Alt