Highline teyp aracıma olurmu

Hangi kodlu higline teyplere carplay yada miror yapılıyor

En mantiklisi Senin
icin carpley acik olan bir set al yada unite
Buldum 8 bin istiyorlar ama almak istemiyorum çünkü ben sadece Bluetooth kullanıyorum ileriye dönük diye sormak istediim diğer türlü carplay açık olmayan cihazlar 3 4 arası değişmektedir fiyatı biliyormusunuz kodları

Buldum 8 bin istiyorlar ama almak istemiyorum çünkü ben sadece Bluetooth kullanıyorum ileriye dönük diye sormak istediim diğer türlü carplay açık olmayan cihazlar 3 4 arası değişmektedir fiyatı biliyormusunuz kodları
Bence 3/4 bine satilan cihazlarda carpley olma olasiligi cok dusuk
Yanlis anlama Ama su an temiz sorunsuz carpley li bir cihaz I 7-8 bine vermezler
Ben piyasaya fiyatlari surekli takip Ediyorum
Yani su an piksel hatali bir ekran bile olmus 3/4 bin
Kaldiki carpleyli bir unite
Kodlari Biraz once yazdim

Bence 3/4 bine satilan cihazlarda carpley olma olasiligi cok dusuk
Yanlis anlama Ama su an temiz sorunsuz carpley li bir cihaz I 7-8 bine vermezler
Ben piyasaya fiyatlari surekli takip Ediyorum
Yani su an piksel hatali bir ekran bile olmus 3/4 bin
Kaldiki carpleyli bir unite
Kodlari Biraz once yazdim
Benim istediğim sadece higline ekran ya ben aracın arızaları.duzgun gözüksün ve özellikleri düzgün çalışsın diye yoksa rcd330 larda iyi aslında ama uğraşmak istemiyorum aracımda android var onuda sevmiyorum donma kasmada yok aslında ama orj. Daha iyi ben normal higline ekran bulup alıp takayım kablolamada bişey yapmam gerekiyormu sizce

Benim istediğim sadece higline ekran ya ben aracın arızaları.duzgun gözüksün ve özellikleri düzgün çalışsın diye yoksa rcd330 larda iyi aslında ama uğraşmak istemiyorum aracımda android var onuda sevmiyorum donma kasmada yok aslında ama orj. Daha iyi ben normal higline ekran bulup alıp takayım kablolamada bişey yapmam gerekiyormu sizce
sadece ekran ile olmuyor maalesef asıl işi yapan torpido gözündeki ünite.
ekran+ünite + kablo tesisatı + usb carplayli soket 22 25 bin civarı ayrıca torpido güzünüzde ünite yoksa torpido da değişecek ya da orayı kesip uydurabilirsiniz.

Merhabalar o sadece ekran su an hic bir isine yaramaz
Eger Istersen elimde full acilmis tak calistir seklinde Birlesenkoruma kaldirilmis cihazlar var orjinal vw urunudur

-harman Discoverpro mib2,5. 5NA 035 04C 5NA 035 020 D
-Delpi dıscover media ,3Q0 035 864 C
-Delpi Mib2 STD ,3Q0 035 846
Cihazlar navigasyonlu .carpleyli,gerigorus kamerasi destekli
ne kadar fiyatı ?

Ekli dosyalar

• IMG_9235.png
    IMG_9235.png
    191.1 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_9218.jpeg
    IMG_9218.jpeg
    500.6 KB · Görüntüleme: 10