SATILIK Flanşlı Komple Krom Y Pipe Egzoz | Golf 7/7.5 GTI Difüzör Birebir Uyumlu

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Genel Bilgiler
1-2 Ay Kullanılmış Sıfırdan Farksız Orjinal Krom Engin Egzoz Beykoz Yapımı Y Pipe
Fiyat
4000
Komple Varexli Sisteme Geçtiğim İçin Satıyorum. Orjinal Krom Olmakla Birlikte Egzoz Kafalarının İçide Doludur Paslanma vs. Yapmaz. Flanşlı Olduğu İçin Herhangi Bir Egzozcuda Kendi Egzoz Sisteminize Flanş Kaynatarak Çok Kolay Bir Şekilde Montajını Yapabilirsiniz. Ayar, İşlem Gerektirmez Ayaklarını Oturttuktan Sonra Birebir Simetrik Olarak Uyar. Tatlı Bir Ses ve DSG Fart Almak İsteyip, Son Susturucu İptali Yaptırmayı Düşünen Arkadaşlar İçin Birebir. Az Kullanılmış Sıfır Muadili Bir Ürün.

Ekli dosyalar

• IMG_4645.jpeg
    IMG_4645.jpeg
    279.7 KB · Görüntüleme: 87
  • IMG_4646.jpeg
    IMG_4646.jpeg
    273.3 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_4647.jpeg
    IMG_4647.jpeg
    179.8 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_4648.jpeg
    IMG_4648.jpeg
    221.6 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_4649.jpeg
    IMG_4649.jpeg
    305.6 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_4241.jpeg
    IMG_4241.jpeg
    199.1 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_3327.jpeg
    IMG_3327.jpeg
    229.6 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_3329.jpeg
    IMG_3329.jpeg
    149.6 KB · Görüntüleme: 91

Komple Varexli Sisteme Geçtiğim İçin Satıyorum. Orjinal Krom Olmakla Birlikte Egzoz Kafalarının İçide Doludur Paslanma vs. Yapmaz. Flanşlı Olduğu İçin Herhangi Bir Egzozcuda Kendi Egzoz Sisteminize Flanş Kaynatarak Çok Kolay Bir Şekilde Montajını Yapabilirsiniz. Ayar, İşlem Gerektirmez Ayaklarını Oturttuktan Sonra Birebir Simetrik Olarak Uyar. Tatlı Bir Ses ve DSG Fart Almak İsteyip, Son Susturucu İptali Yaptırmayı Düşünen Arkadaşlar İçin Birebir. Az Kullanılmış Sıfır Muadili Bir Ürün.

Ses hakkında bir fikir sahibi olmak adına videosu var mı?

1.6 dizel golf 7’ye 7.5 gti tampon takacagim. Birebir uyar mi?

Sadece tampona goruntu olsun diye istiyorum. Ses umrumda degil 😀 orta susturucudan sonra direk uyacaksa talibim
Egzozcuma sordum, cevap bekliyorum. Bana döner dönmez size geri dönüş sağlayım görüntü olarak çok değiştiriyor aracı 😆

Sadece tampona goruntu olsun diye istiyorum. Ses umrumda degil 😀 orta susturucudan sonra direk uyacaksa talibim
Şimdi egzozcuyla konuştum. Benzin, Dizel fark etmez aynı tampon difüzör takılacaksa birebir uyar dedi. 7.5 GTI Tampon ve Difüzörde kafalarda oynama gerekebilir dedi. Engin Egzoz Beykoz Tokatköy ben yardımcı olurum diyor

Şimdi egzozcuyla konuştum. Benzin, Dizel fark etmez aynı tampon difüzör takılacaksa birebir uyar dedi. 7.5 GTI Tampon ve Difüzörde kafalarda oynama gerekebilir dedi. Engin Egzoz Beykoz Tokatköy ben yardımcı olurum diyor
0554 949 15 73 wpden yazma imkaniniz olur mu hocam?

Geri
Üst Alt