Golf 7'den Cupra Leon'a geçiş

furkanmk7

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Araç
mk7
Arkadaşlar merhaba, Gti görünüm Golf'üme veda ettim, onun yerine en mantıklı gelen araç Cupra Leon'du takasla onu aldım üzerine fark vererek. Yalnız araca alışamadım benim aracım boştu golf'te hiç bir şey yoktu nerdeyse içinde, Cupra farklı bir dünya gibi geliyor :) Kullanıcı arkadaşlardan tavsiye verebilecek varsa sevinirim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-12-27 at 17.56.46.jpeg
    WhatsApp Image 2023-12-27 at 17.56.46.jpeg
    220.1 KB · Görüntüleme: 118

Hayırlı olsun.
Kalite farkı nasıl golf 7 ye göre ?
Teşekkürler, golf'ü aratıyor bazı yerleri :) yukarda gözlük koyma yeri yok, koltuk altında çekmeceler yok. Bardaklık yerinde sürgü kapak yok. Konforu çok güzel ama 18 janta göre.

Hayırlı olsun. Çok güzel araç.
teşekkürler aynı motor var değil mi golf 8 le ben durk kalkta anlamadım start stopu devre dışı bırakamıyoruz öndeki araç gidince araç çalışıyor kafamı karıştırdı biraz bu durum

Arkadaşlar merhaba, Gti görünüm Golf'üme veda ettim, onun yerine en mantıklı gelen araç Cupra Leon'du takasla onu aldım üzerine fark vererek. Yalnız araca alışamadım benim aracım boştu golf'te hiç bir şey yoktu nerdeyse içinde, Cupra farklı bir dünya gibi geliyor :) Kullanıcı arkadaşlardan tavsiye verebilecek varsa sevinirim.
Hayırlı olsun, güzel duruyor 😋

Maşallah hayırlı olsun bence mantıklı bir tercih olmuş. Bayilerde 280bin tl faizsiz krediyle epey avantajlı bir araç. Bugün son sanırım faizsiz krediler.

Maşallah hayırlı olsun bence mantıklı bir tercih olmuş. Bayilerde 280bin tl faizsiz krediyle epey avantajlı bir araç. Bugün son sanırım faizsiz krediler.
Allah razı olsun sağolun, ya bunu alıcaktım yada hiç nasip oldu :) golfler 2 m dayandı zaten onu zorlayamazdım en mantıklısı bu oldu dediğiniz gibi.

Hayırlı olsun, güzel günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

Güle güle kullanın, kazasız ve güzel günlerde sürüşler dilerim. Hayırlı olsun.

Geri
Üst Alt