Taiwan malı çift u led far

haktanlau

Üye
İsim
Haktan Duğan
Araç
Golf 7
Aracım 2014 highline çift u led far almak istiyorum içi boş 7 bin tl fiyat aldım bir yerden 2 sene de garanti veriyor

Ekli dosyalar

• 05121bd6-6b5c-483c-b1e4-f41fa8c91e96.jpg
    05121bd6-6b5c-483c-b1e4-f41fa8c91e96.jpg
    157.3 KB · Görüntüleme: 63
Son düzenleme:

Taiwan malı olanların da kendi arasında markaları oluyor. Markasını öğrenirseniz google'da biraz araştırma ile kullancı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında orjinal diyeceğiniz farlar 7000₺ değildir. VW malı farları o paraya bulduysanız kaçırmayın :)

Taiwan malı olanların da kendi arasında markaları oluyor. Markasını öğrenirseniz google'da biraz araştırma ile kullancı yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bunun dışında orjinal diyeceğiniz farlar 7000₺ değildir. VW malı farları o paraya bulduysanız kaçırmayın :)
Yok abi benim aracın üzerinde orijinal farları var şu an onu söylemek istedim. Çift U Led bakıyordum buraya denk geldim A kalite olduğunu 2 yıl garantisi var 7 bin tl dedi alan arkadaşlar varsa yardımcı olursa çok sevinirim aydınlatması falan iyi mi

Ben aynı yerden j far aldım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum gayet memnunum, aydınlatma konusunda aynı yerin önerisi ile photon ultimate serisini aldım aydınlatma iyi değil çok çok iyi :D

Ben aynı yerden j far aldım yaklaşık 3 aydır kullanıyorum gayet memnunum, aydınlatma konusunda aynı yerin önerisi ile photon ultimate serisini aldım aydınlatma iyi değil çok çok iyi :D
Benim araba highline olduğu için soket sokete olmuyor bunun için bi kablo lazım onu nerden bulabilirim

Hocam bende 8-9 aydır Uled kullanıyorum photon milestone var kısalarda aydınlatması gerçekten çok iyi tavsiye ederim size , ama aldığınızda ppf yaptırırsanız farlara daha uzun ömürlü olur

Bu farlar benimde hoşuma gidiyor ama iyisi hangisi bulmak zor gibi su alıp buhar yapma gibi mide bulandırıcı riskleride var

SY markasını tavsiye ederim Taiwan ürünler arasında ki en kaliteli üreticidir. Taktırır taktırmaz PPF ile iki farıda kaplatın tecrübelerimden dolayı söylüyorum. Taiwan far camları ppf kaplama istiyor :)

SY markasını tavsiye ederim Taiwan ürünler arasında ki en kaliteli üreticidir. Taktırır taktırmaz PPF ile iki farıda kaplatın tecrübelerimden dolayı söylüyorum. Taiwan far camları ppf kaplama istiyor :)
Kaplanmazsa 3 yıl içinde soyulmaya başlıyor.

Bana da tavsiye edildi forum tarafından kaplattır diye..
Ben erteledikçe erteledim sonunda soyuldu.

Nerden bulabilirim bu SY markasını bazı mağazalarda 9 bin lira u led far bazılarında 10 benim bulduğum yer 7 bin lira diyor satın alan kişilerle konuştum memnun olmayana rastlamadım daha

Merhaba

Bende J far için kısa led alıcağım photon ultimate hangi seri yardımcı olur musunuz.

Geri
Üst Alt