Active Digital Info Display, TPMS, İç Denetim Sensörlü Buzzer Alarm Sistemi ve Koltuk Isıtma retrofitleri

Satıcıya göre degısıyor
15 ila 30 bin arası fıyat
Akıl almayacak mıktar :/:100 fark
Tabırı cahızse tutan tutuğunu …..
Şuan düz çıkma kadranları 500-1000 tl e bulmak mümkün model ve temizliğine göre değişir tabi ki ama 2.el kadran kodlanmıyor diye kimse almıyor tabi, hayalette o kadar etmeyeceğini düşünüyorum tamam güzel ama passat için olanlar x fiyat iken golf için olanlar 2x oluyor nerdeyse

Şuan düz çıkma kadranları 500-1000 tl e bulmak mümkün model ve temizliğine göre değişir tabi ki ama 2.el kadran kodlanmıyor diye kimse almıyor tabi, hayalette o kadar etmeyeceğini düşünüyorum tamam güzel ama passat için olanlar x fiyat iken golf için olanlar 2x oluyor nerdeyse
Merhabalar tabiki bu senın görüşün senın yorumun senin dusuncen
İkinci el hayalet kodlanıyor bu arada montajı yapan kişi yada yer onemli
Passat hayalet ekranla golf hayalet ekran arasında fıyat öyle dedıgın gıbı deyıl
Ben bu konuları ve fıyatları takıp eden bır ınsanın çünkü uygun bulduğum an alıyor ve satıyorum bu arada ben yurtdışında yasıyorum ve inan 20 bın e ede sattım 28bin ede
Bu yaz ıkı tane sattım 27bin e Passat b8 için ve inan elimde olsaydı dahada satardım o kadar talep var cunku
Bu arada duz kadran la hayalet kıyaslanamaz

Son düzenleme:
İkinci el hayalet kadran kodlanmıyor. Çinli dostlarımız klonluyor. Bunun için biraz zaman gerekiyor sıfır hayalet ekran gibi al tak kodla bitti olmuyor.

A3 8v kasa aracımda ikinci el hayalet ekran kodlama durumu oldu hocam. Yakın zamanda diyeyim. Süreçten bahsetmek gerekirse ender yapabiliyor Türkiye’de. Önce ekran bağlanıyor araç bilgileri alınıyor ve firmaya (Audi, vw vs.) sunuluyor firmadan onay gelirse yanlış bilmiyorsam 5 günlük süre içerisinde araca gösterge tanıtılıyor ve gösterge ileri sarılmaya başlanıyor. Sonrasında eşitlenince takılıyor. Mümkün ama meşakkatli. Parça çalıntı ise ender elektroniğin sisteminin kapanma durumu da bir diğer risk. Ben parçayı ebay’dan almıştım. Tabi sıfır gösterge set a3 için 90-100.000 liralara gelirken göstergeyi 11.000 liraya çerçeve kablo vs 5000 liraya mâletmiştim. Git gel, kodlama maliyeti vs 25.000 lira altında bir fiyata toplam maliyetle halloldu. Her türlü sıfırından ucuza geldi. Ancak golfte malum ekran bolluğu var. Haliyle sıfır takıp geçmek daha tasasız.

Edit 1: Bugün lastiklerimize TPMS destekli siboplar Bursa Michelin Las-Co tarafından takıldı. İlgileri ve yoğun programlarında bana yer açtıkları için işyeri sahipleri dostum Kemal bey ve Samet bey’ e teşekkür ediyorum. Kısmetse pazar günü de @zulalyol abi kalan montaj ve kodlamaları; hayalet gösterge montajını yapmaya gelecek.

Ekli dosyalar

• IMG_2361.jpeg
    IMG_2361.jpeg
    471.7 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_2362.jpeg
    IMG_2362.jpeg
    448 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_2365.jpeg
    IMG_2365.jpeg
    407.7 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_2364.jpeg
    IMG_2364.jpeg
    137.1 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_2367.jpeg
    IMG_2367.jpeg
    475 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_2366.jpeg
    IMG_2366.jpeg
    412.7 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:
Edit 2: Ve sonunda uzun süredir beklediğimiz hayaller gerçek oldu ve hayalet gösterge montajımız tamamlandı.😊 Buna ek olarak lastik basınç izleme, iç denetimli sensör ve buzzer retrofitlerimizi de gerçekleştirmiş olduk. Ancak benim araçtaki bcm eski tip olduğundan sanırım buzzerı şimdilik aktive edemedik zaten tek o kaldı onu da sağolsun @zulalyol abi bu hafta sonu tekrar gelip tamamlayacak yeni tip bcm montajıyla. 😊 Bcm değişeceği için hayalet gösterge gizli özellikleri bu haftasonu açılacak ve detaylı görselleri o şekilde ama stock göstergeden iki tane fotoğraf ekledim. Sonrasında buzzer de aktive olmuş olacak. Bugüne kadar aracımda yapılan neredeyse büyük bir çoğunluk retrofitler, eskiye dönük hata düzeltmeleri ve donanım iyileştirmeleri konusunda benden desteğini ve tavsiyelerini esirgemeyen ve her daim abiliğini üzerimde hissettiğim @zulalyol abiye teşekkür ediyorum. You the man 😇 Ayrıca uzaktan kodlama ve diğer online destek konusunda destekleri için @forjust1day Tuna beye de buradan teşekkür ediyorum. 😊 Son olarak, retrofitlerimi şimdilik burada noktalamayı düşünüyorum tabi golf tutkusu pek ara vermeyi sevmiyor forumdaki üstadlar benden çok daha iyi bilirler 😅 Herkese keyifli okumalar dilerim.

Ekli dosyalar

• IMG_2438.jpeg
    IMG_2438.jpeg
    167.9 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_2439.jpeg
    IMG_2439.jpeg
    145.9 KB · Görüntüleme: 64
  • IMG_2440.jpeg
    IMG_2440.jpeg
    187.2 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_2441.jpeg
    IMG_2441.jpeg
    144 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_2442.jpeg
    IMG_2442.jpeg
    208.2 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_2436.jpeg
    IMG_2436.jpeg
    156.8 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_2437.jpeg
    IMG_2437.jpeg
    395.3 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_2435.jpeg
    IMG_2435.jpeg
    194.2 KB · Görüntüleme: 69
  • IMG_2434.jpeg
    IMG_2434.jpeg
    214.6 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_2433.jpeg
    IMG_2433.jpeg
    188 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_2428.jpeg
    IMG_2428.jpeg
    430.7 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_2427.jpeg
    IMG_2427.jpeg
    165.4 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_2424.jpeg
    IMG_2424.jpeg
    141.1 KB · Görüntüleme: 73
  • IMG_2443.jpeg
    IMG_2443.jpeg
    243.8 KB · Görüntüleme: 77
Son düzenleme:
Güzel bir pazar günü geçirdik.Ekip sağlamdı.Fatih hocamın golfü sanruf hariç full dolu bir araç oldu .Uzun yıllar sağlıklı günlerde mutlulukla kullanmanı temenni ediyorum.Hayalet ekran aracın duruşunu bayağı değiştirdi.Hayırlı olsun

Son düzenleme:
Edit 2: Ve sonunda uzun süredir beklediğimiz hayaller gerçek oldu ve hayalet gösterge montajımız tamamlandı.😊 Buna ek olarak lastik basınç izleme, iç denetimli sensör ve buzzer retrofitlerimizi de gerçekleştirmiş olduk. Ancak benim araçtaki bcm eski tip olduğundan sanırım buzzerı şimdilik aktive edemedik zaten tek o kaldı onu da sağolsun @zulalyol abi bu hafta sonu tekrar gelip tamamlayacak yeni tip bcm montajıyla. 😊 Bcm değişeceği için hayalet gösterge gizli özellikleri bu haftasonu açılacak ve detaylı görselleri o şekilde ama stock göstergeden iki tane fotoğraf ekledim. Sonrasında buzzer de aktive olmuş olacak. Bugüne kadar aracımda yapılan neredeyse büyük bir çoğunluk retrofitler, eskiye dönük hata düzeltmeleri ve donanım iyileştirmeleri konusunda benden desteğini ve tavsiyelerini esirgemeyen ve her daim abiliğini üzerimde hissettiğim @zulalyol abiye teşekkür ediyorum. You the man 😇 Ayrıca uzaktan kodlama ve diğer online destek konusunda destekleri için @forjust1day Tuna beye de buradan teşekkür ediyorum. 😊 Son olarak, retrofitlerimi şimdilik burada noktalamayı düşünüyorum tabi golf tutkusu pek ara vermeyi sevmiyor forumdaki üstadlar benden çok daha iyi bilirler 😅 Herkese keyifli okumalar dilerim.
Hayırlı olsun harika olmuş. Keyifli kullanımlar.

Bu TPMS de lastiklerin ideal havasının ekonomi mi konfor mu göstermesi ayarı oluyor mu?

@thelordof Hocam referans değeri siz manuel giriyorsunuz, basınç o değerin bir kaç psi altına düşerse sistem ekranda uyarı veriyor. Ekonomi ya da konfor yazıp psi değerlerini kendiniz belirliyorsunuz.

@thelordof Hocam referans değeri siz manuel giriyorsunuz, basınç o değerin bir kaç psi altına düşerse sistem ekranda uyarı veriyor. Ekonomi ya da konfor yazıp psi değerlerini kendiniz belirliyorsunuz.
İyiymiş öyleyse.

Güzel bir pazar günü geçirdik.Ekip sağlamdı.Fatih hocamın golfü sanruf hariç full dolu bir araç oldu .Uzun yıllar sağlıklı günlerde mutlulukla kullanmanı temenni ediyorum.Hayalet ekran aracın duruşunu bayağı değiştirdi.Hayırlı olsun
Çok teşekkür ederim @zulalyol abi zaten çoğu şey senin sayende gerçekleşti. Hem iş hem sohbet süper oldu. Emeklerine sağlık tekrardan.

Geri
Üst Alt