92 000 KM BAKIMI YETKİLİ SERVİS Mİ ? Özel mi ?

İsim
Ahmet
Araç
Golf 7
2015 1.4tsı 122 dsg Model golf 7 aracımın tüm bakımları yetkili serviste yaptırdım bi önceki bakımında yag filtresi,castrol yag, sızdırma contası degişmişti
bu bakımda ise yag hava polen bakım ekleyecekler fiyatı 5 bin küsür civarı tutuyor Allaha şükür dsg şimdiye kadar hiç bi sıkıntı yaşamadım yetkili servisin avantajı olurmu bu
saatten sonra bilmiyorum ? sizce yetkili servisemi gitmek mantıklı yoksa dışarda iyi bi özel serviste başlamak mı mantıklı ?

2015 1.4tsı 122 dsg Model golf 7 aracımın tüm bakımları yetkili serviste yaptırdım bi önceki bakımında yag filtresi,castrol yag, sızdırma contası degişmişti
bu bakımda ise yag hava polen bakım ekleyecekler fiyatı 5 bin küsür civarı tutuyor Allaha şükür dsg şimdiye kadar hiç bi sıkıntı yaşamadım yetkili servisin avantajı olurmu bu
saatten sonra bilmiyorum ? sizce yetkili servisemi gitmek mantıklı yoksa dışarda iyi bi özel serviste başlamak mı mantıklı ?
Dsg için olası bir sorunda servis garanti dahilinde olanı bile yapmamak için taklalar atıyor.
Yani zamanında bakımını yaptırmışsanız fayda yok.
Şu şekilde düşünebilirsiniz. GSM tarifeleri birbiri arasında geçiş yapınca uygun oluyor. Aynı GSM içerisinde 10 yıldan fazladır müşterisi olun, yeni gelenden fazla ödüyorsunuz.

Gözünüzün gördüğü yere yaptırmak denenebilir.
Yine de tercih sizin.

Son düzenleme:
Dsg için olası bir sorunda servis, garanti dahilinde olanı yapmamak için taklalar atıyor. Gözünüzün gördüğü yere yaptırmak denenebilir. Yine de tercih sizin.
abi 2015 arabamın garantisi varmı anlayamadım ben bu işi :D

abi 2015 arabamın garantisi varmı anlayamadım ben bu işi :D
Yukarıya ekleme yapmıştım. Garantisi olanı bile yapmamak için uğraşıyorlar, siz DSG'den bahsedince iyi niyet garantisi olarak baktığınızı düşününce örneklendirdim.

Geri
Üst Alt