Tekerlekten tıs sesi

sedatygt

Üye
İsim
sedat
Herkese hayirli ramazanlar.bugun köy yolunda gidiyordum.cukur kasis bol tabi.camlar acikti.cukurlardan gecerken teker taraflarindan sanki hava kaciriyormus gibi ses geldi her seferinde.ama tekerden mi geldi emin degilim inince baktim bi hava azalmasi gozume carpmadi.bu bir sorunmu yoksa normal birseymi suspansiyonla alakali.yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.

Herkese hayirli ramazanlar.bugun köy yolunda gidiyordum.cukur kasis bol tabi.camlar acikti.cukurlardan gecerken teker taraflarindan sanki hava kaciriyormus gibi ses geldi her seferinde.ama tekerden mi geldi emin degilim inince baktim bi hava azalmasi gozume carpmadi.bu bir sorunmu yoksa normal birseymi suspansiyonla alakali.yardimlariniz icin simdiden tesekkurler.
Kasis çukur gibi yerlerden geçerken ön tekerlerden bu sesi duyarsınız ama arkalardan duymazsınız hocam. Ön süspansiyonun sesidir ve normaldir. Keşke arkalarda öyle olsu otobüs gibi tıslaya tıslaya giderdik [emoji1]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kasis çukur gibi yerlerden geçerken ön tekerlerden bu sesi duyarsınız ama arkalardan duymazsınız hocam. Ön süspansiyonun sesidir ve normaldir. Keşke arkalarda öyle olsu otobüs gibi tıslaya tıslaya giderdik
emoji1.png

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aynen oyle tıslıyordu hocam:)cevabiniz icin sagolun:)

Geri
Üst Alt