Tiguan sunroof patlamasi

Videodaki saatte saniye 30'a gelince cam patlıyor.

Aynen abi ya bende anlayamadim kendiliginden gümledi
Merhabalar, geçmiş olsun. En son durum nedir acaba merak ettim. Servisde değiştirebildiniz mi ? Ve ne kadar sürede sunroof camınızı değiştirdiler. Aracınızın garanti süresi geçmiş ise en az 35 bin gibi bir masraf mı çıktı ? Herkesin başına gelebilir, taş da düşebilir veya sizinki gibi ani ısı değişinimden dolayı kılcal damar genleşmesi ve patlaması gibi durum olabilir. Çok geçmiş olsun , bir yaralanma olmaması en önemli olanı.

Daha önce sökme-takma durumu olmuşsa camda kasmadan dolayı ya da dengesiz bir yolda şasenin kasılması ve bunun tavana yansımasından da olabilir.

Videodaki saatte saniye 30'a gelince cam patlıyor.
Konuyla alakasız ama

Geçen tesadüf eseri buldum

IMG_20231227_225723.jpg

Videonun o andaki konumunu kopyalıyor link olarak,
Paylaştığımızda video direkt oradan başlıyor.

Forumda daha önce bunu sizde mi görmüştüm başkasında mı hatırlayamadım.
Bu vesile ile başkalarının da işine yarar belki.

Konuyla alakasız ama

Geçen tesadüf eseri buldum

Ekli dosyayı görüntüle 71822

Videonun o andaki konumunu kopyalıyor link olarak,
Paylaştığımızda video direkt oradan başlıyor.

Forumda daha önce bunu sizde mi görmüştüm başkasında mı hatırlayamadım.
Bu vesile ile başkalarının da işine yarar belki.
Genellikle ben bu şekilde kullanıyorum ancak bu videoda dikkati cama toplayıp direkt olarak hangi seniyede olduğunu takip etmesi video üzerindeki saate bakarak tam o anı yakalanabilsin diye yapmadım. Çünkü tam o anı koysam tekrar başa sarma durumu olacaktı.
Bu arada geri sayım heyecan katmış olabilir..

Merhabalar, geçmiş olsun. En son durum nedir acaba merak ettim. Servisde değiştirebildiniz mi ? Ve ne kadar sürede sunroof camınızı değiştirdiler. Aracınızın garanti süresi geçmiş ise en az 35 bin gibi bir masraf mı çıktı ? Herkesin başına gelebilir, taş da düşebilir veya sizinki gibi ani ısı değişinimden dolayı kılcal damar genleşmesi ve patlaması gibi durum olabilir. Çok geçmiş olsun , bir yaralanma olmaması en önemli olanı.
En son durum servis takti 40 bin tl sigorta odedi

aynısı bende oldu dün aksam garantıden nıye degısmedıler ?hakkınızı savundunuzmu?

aynısı bende oldu dün aksam garantıden nıye degısmedıler ?hakkınızı savundunuzmu?
Geçmiş olsun.
Tam olarak nasıl olduğunu anlatabilir misiniz? (Yaklaşık hava durumu araç içi klima kullanımı vs.)

Hıcbıse yok düz yolda gıderken anıden bı patlama sesi oldu daha arac 3 aylık bende servıse bıraktım haber beklıyorum garantıden degısmesı ıcın eger kabul gelme ıse mahkemeye hem maddı hem manevı dava acacagım

Merhaba aynı durum benm basımada geldı aracınızın garantısı varmıydı benm arqcım daha 3 aylıo
Merhaba aynı durum benm basımada geldı aracınızın garantısı varmıydı benm arqcım daha 3 aylık
Oncelikle cok gecmis olsun sizede aracin garantisi vardi evet ama sigorta karsiladi herhangi bir sorun yaratmadilar. ama uzun surdu biraz 3 hafta kadar bir sure zarfinda hallettiler teslim ettiler. ben sordum bu olaylar cok oluyormus

Geri
Üst Alt