silvershadow

Emekli
İsim
Murat İNCİ
2016 modellerde Yeni çerçevesiz dikiz aynası:

/monthly_2016_10/20161022_183526.jpg.b866ae5945ad24e9ea6fa97f54eee5a9.jpg

22. hafta üretimden itibaren yeniliklerden biridir bu ayna.

Şayet sonradan takılmak istenirse orijinal parça numarası: 000072548A

Satın alabileceğiniz link:

http://parts.newmotorsvw.com/p/Volkswagen___/Enhanced-Rearview-Mirror-with-HomeLink/65176535/000072548A.html

Bu ayna sadece otomatik kararma fonksiyonuna sahip olmakla kalmayan bir değişiklik..

1. Elektronik pusula özelliğine sahip olduğundan Şu off road tarzı Tuareg'de  gördüğümüz ekrana; elektronik ölçüm ve donanımlara sahip olmak mümkün anlamına geliyor.

2. 3. nesil "Homelink" denen garaj kapısı açmaya yarayan infrared anahtar işlevi de kodlanabiliyor.

3. Daha geniş boyutlarıyla daha geniş bir alanı görme imkanı tanıyor.

4. Yağmur ve ışık sensörlerini de üzerinde barındırıyor.

Üzerine sallanan hapishane işi boncuktan dokunmuş kuş takmadığınız sürece dolmuşçu aynası demem söz... :)

000072548A_1.jpg

000072548A_2.jpg

000072548A_4.jpg

000072548A_7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadowsensörler için midline araçlarda cam değişimi gerekiyordu. bununla beraber nasıl bir değişiklik olur sizce 

Düzeltme yapayım. 2016 yılı 22. haftadan itibaren üretilen otomobiller "Almanya'ya göre" 2017 modeldir. Dolayısıyla bu değişiklik 2017 model yılı değişikliğidir. Bizdeki sene başında yapılan model yılı değişikliği bizim devletin uydurduğu bir uygulamadır.

Her sene Haziran ayı başında ufak tefek iyileştirmeler ve güncellemeler yapılır. Geçen sene de Comp media 5.8" olan ilk nesilden 6.5" olan ikinci nesile güncellenmişti. Bunun yanında bizim görmediğimiz ufak tefek iyileştirmeler de yapılıyor olabilir.

Düzeltme yapayım. 2016 yılı 22. haftadan itibaren üretilen otomobiller "Almanya'ya göre" 2017 modeldir. Dolayısıyla bu değişiklik 2017 model yılı değişikliğidir. Bizdeki sene başında yapılan model yılı değişikliği bizim devletin uydurduğu bir uygulamadır.

Her sene Haziran ayı başında ufak tefek iyileştirmeler ve güncellemeler yapılır. Geçen sene de Comp media 5.8" olan ilk nesilden 6.5" olan ikinci nesile güncellenmişti. Bunun yanında bizim görmediğimiz ufak tefek iyileştirmeler de yapılıyor olabilir.
Bunlar vw bülten bilgilerine ulaşan bir dostumuz sayesinde edindiğim bilgiler değerli Hocam 

Dolayısıyla başka da bir terfi, değişim veya donanım farklılığı bulunmuyor 

@silvershadowsensörler için midline araçlarda cam değişimi gerekiyordu. bununla beraber nasıl bir değişiklik olur sizce 
Değerli Hocam 

Bana kalırsa halen aynı mecburiyet mevcut olmalı. Midline plus donanımının ön camında iletişim penceresinde uygun yer bulunmuyor 

Takribi 800 TL.

Değmeyebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Temizliği kolay olur,kenarlarında leke kalmaz,silinir parlar :'(

@silvershadow abi bizim comfortline'lar için sensörleri içinde barındırması bakımından mükemmel olacağını düşünüyorum 

Gecen inceledim 2016 golf

-Torpido kilidi ucmus .

-Ayna cercevesiz olmus cok guzel ama ondediginiz garaj kumandasi tuslarindan yok.

-Renkli kadran temasi ve teyp tamasi mavi temelli olmus

-Renkli bilgi ekrani cok hizlanmis,boyle nazlana nazlana hareket eden renkli bilgi ekrani isik izinda bam gum aciyor.Teyptte oyle bayagi hizlanmis 

-Baskasa hicbir fark goremedim 

Gecen incelerim 2016 golf

-Renkli kadran temasi ve teyp tamasi mavi temelli olmus
Hiç bişey anlamadım :) ne demek istediniz? renkli kadran teması derken renkli bilgi ekranından mı bahsediyorsunuz?

Ayna [emoji106][emoji5]

38db3133cb3bc21636af5735ccba67cd.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt