Şerit takip sistemi parça kodlari

onurhcs

Üye
İsim
Onur Hacıosmanoğlu
Araç
Golf 7
Merhaba İyi Günler Aracıma şerit takip yaptırmak istiyorum aracın eski sahibi camı taktırmış fakat cam braketi yok cam braketini nerden alabilirim

Ekli dosyalar

• uchwyt_a5-768x576.jpg
    uchwyt_a5-768x576.jpg
    140.2 KB · Görüntüleme: 41

Braket sadece satılmıyor diye biliyorum. Araç modeli nedir ? Cam hangi cam ? Belki elinde olan vardır.

Merhaba İyi Günler Aracıma şerit takip yaptırmak istiyorum aracın eski sahibi camı taktırmış fakat cam braketi yok cam braketini nerden alabilirim
onu alirken dikiz aynasini da dikkate alin.eski tip kararan dikiz aynasi (dikdörtgen olan) sigmiyor bu nedenle yeni tip oval dikiz aynasi taktirmistim

Ben yetkili servisten sipariş vermiştim arac marka modeline gore getiriyorlar

O braket normalde camla beraber yapışık olarak gelmiyomu? Sonradan takılmıyor diye biliyorum. Cam yan sanayi olabilirmi?

Camda braket yeri varsa alınıp takılır. Kartal sanayide Ahmet oto cam var iletişime geçerseniz yardımcı olacaktır

Bir müşterim için braketi sonradan getirtip taktırttık ama radar kalibrasyonu tutmuyor mililetrik bir hatayı bile sistem kabul etmiyor maalesef. Aklınızda olsun. İlla braketi alıp deneyeceğim derseniz sizin için temin etmeye çalışırım. Bana ulaşabilirsiniz. Instagram : onRGizliGarage

Geri
Üst Alt