Kasko ve trafik sigortasi

İsim
TolgaTolga
Arkadaslar yine kasko ve sigorta donemi geldi...Anadolu sigorta 2016 golf icin guzel fiyat verdi sigortayi da oradan yaptirmak istiyorum Anadolu sigorta kullanan arkadaslar var mi?Varsa yorum ve degerlendirme alabilirmiyim

Benim kasko anadolu 2 ay önce 10,200tl ye yaptırdım. + %10 ektra eklettim imm sınırsız.
Geçen haftada sigorta yaptırdım türkiye sigorta 2870tl yaptırdım.
Yaptırmasına yaptırıyorum ama araba otoparkta yatıyor bir işim olmadı yani.

araç sigortalarında genellikle en uygun fiyat veren firmalar allianz,sompo,neova,mapfre,anadolu

kasko için ise allianz eko kasko öneririm kapsımlıyla arasındaki tek fark sigara yanığı ve yanlış akaryakıt dolumunu desteklemiyor okadar.

araç sigortalarında genellikle en uygun fiyat veren firmalar allianz,sompo,neova,mapfre,anadolu

kasko için ise allianz eko kasko öneririm kapsımlıyla arasındaki tek fark sigara yanığı ve yanlış akaryakıt dolumunu desteklemiyor okadar.
Teşekkür ederim 🙏

teşekkür ederim 🙏

2013 model 1.2 tsi kasko ANA sigorta muafiyetsiz full kasko 4350 , trafik sigortası güneş sigorta 3350 , sınırsız imm sigorta 1600 güneş sigorta.
ANA sigortayı sigortacım ısrarla tavsiye etti sorun yaşamıyoruz diye. Yetkili servislerle anlaşması var. Korkmadım değil ilk kez duydum Ana sigortayı.

2013 model 1.2 tsi kasko ANA sigorta muafiyetsiz full kasko 4350 , trafik sigortası güneş sigorta 3350 , sınırsız imm sigorta 1600 güneş sigorta.
ANA sigortayı sigortacım ısrarla tavsiye etti sorun yaşamıyoruz diye. Yetkili servislerle anlaşması var. Korkmadım değil ilk kez duydum Ana sigortayı.
Vay ANA sına ??
hakkaten böyle bi sigorta mı varmış?? İlk okuyunca ANA-dolu sigortanın kısaltmasıdır dedim??

4350 lik kaskoda imm ne kadar dı ??

Vay ANA sına ??
hakkaten böyle bi sigorta mı varmış?? İlk okuyunca ANA-dolu sigortanın kısaltmasıdır dedim??

4350 lik kaskoda imm ne kadar dı ??
2.500.000 tl. Ve her şey tam. Sigortacımız çekici hizmeti istediğiniz ilden istediğiniz ile dedi. Sivastan İstanbula araç taşıttırıyorum dedi.
Geçen sene ray dan 4400 yaptırdım. Bu sene 5500 teklif verdi Ray. Ana sigortadan ısrarla yap sorun yaşamıyoruz dedi sigortacımız.

Cevap icin cok tesekkur ederim

Trf. Sigorta bu aralar yapıran oldumu ?

Ne çıkıyor?

@Emre0884

Teklif sistemi anca 25 aralıkta açılıyor bana
Trf sigorta 9 ocakta benim
( sistem 15 gün kala açılıyor ya ondan)

Geri
Üst Alt