Kadir16

Yeni Üye
İsim
Kadir
Araç
Golf 7
Arkadaşlar merhaba bi konu hakkında yardım istiyorum
2016 model golf 7 arabasından çıkarttığımız u led farı
2015 model highline golf 7 aracıma taktık arabamdaki kendi farlarım sadece beyzing far dedikleri u ledsiz xenon
U ledli farları taktık fakat
1- u led çalışmadı
2- viraj aydınlatmalar çalışmadı
3-selamlama çalışmadı
Yazılımsal mı yoksa soketler ile mi alakalı anlayamadık
Bursada oturuyorum yardımcı olabilecek veya tavsiye edebileceğiniz bir usta var mı?

Ekli dosyalar

• IMG_1718.jpeg
    IMG_1718.jpeg
    129.8 KB · Görüntüleme: 16

Afl beyni degisecek, soketlerde oynama yapilacak, iceri 4 kablo cekilecek, kodlanacak. Yarim gunluk isi var.

İki araçta aynı paket soket mantığı niçin sabit değil anlamış değilim, peki sağlıklı bir şekilde tüm hatalı farlar çalışır mı ?
Selamlama direksiyona bağlı giderken xenonun oynaması
Viraj aydınlanması
U ledler?

İki araçta aynı paket soket mantığı niçin sabit değil anlamış değilim, peki sağlıklı bir şekilde tüm hatalı farlar çalışır mı ?
Selamlama direksiyona bağlı giderken xenonun oynaması
Viraj aydınlanması
U ledler?
Hepsi aktif olur. Soket neden ayni olsun biri sadece asagi yukari oynuyor biri 4 yone. Ayni olmasini beklemeniz hata

Peki bunu işçiliği temiz işten anlayan kime yaptırabiliriz tüm hepsini çalıştırmak kaidesiyle

Fiyat ne tutar tahmini

Arkadaşlar merhaba bi konu hakkında yardım istiyorum
2016 model golf 7 arabasından çıkarttığımız u led farı
2015 model highline golf 7 aracıma taktık arabamdaki kendi farlarım sadece beyzing far dedikleri u ledsiz xenon
U ledli farları taktık fakat
1- u led çalışmadı
2- viraj aydınlatmalar çalışmadı
3-selamlama çalışmadı
Yazılımsal mı yoksa soketler ile mi alakalı anlayamadık
Bursada oturuyorum yardımcı olabilecek veya tavsiye edebileceğiniz bir usta var mı?
Bu şekilde çalışmaması çok normal,

Arkadaşınızdan aldığınız farlarda Led güç modülleri ve AFS beyni farın üzerinde takılı ise sadece AFS modülü değişimi, bazı kablolama işlemleri ve kodlama yapılması gerekir, son aşamada cihazla far ayarı yapılması gerekir,

Arkadaşınızdan aldığınız farlarda Led güç modülleri ve AFS beyni farların üzerinde yoksa bu parçaların da temin edilmesi gerekir,

Basic Bi-Xenon farlı araçlarda soket değişimine gerek yoktur. Basic Bi-Xenon far ile ULed ‘li Bi-Xenon Plus farların soketleri aynıdır.

Ben anlamadım 2 diyen var 3 diyen var 5 diyen var usta neye göre fiyat bu

Arkadaşınızdan aldığınız farlarda Led güç modülleri ve AFS beyni farın üzerinde takılı ise sadece AFS modülü değişimi, bazı kablolama işlemleri ve kodlama yapılması gerekir, son aşamada cihazla far ayarı yapılması gerekir,

Arkadaşınızdan aldığınız farlarda Led güç modülleri ve AFS beyni farların üzerinde yoksa bu parçaların da temin edilmesi gerekir,

Basic Bi-Xenon farlı araçlarda soket değişimine gerek yoktur. Basic Bi-Xenon far ile ULed ‘li Bi-Xenon Plus farların soketleri aynıdır.
Bi iletişim bilgisi verebilir misiniz ?

İletişim numarası alabilir miyim ?

Geri
Üst Alt