ÇÖZÜLDÜ! İnterface: Not Found Hatası Konusunda Yardım

Netrodo

Üye
İsim
Ömer Kaan
Arkadaşlar Merhaba,
Birkaç Sene Önce Forumdan Güncellenebilir Chipli VAGCOM Cihazı Almıştım. O Seneden Beri Aldığım Birçok VAG Grubu Aracına Başarılı Bir Şekilde Kodlama Yapmıştım Fakat Bilgisayarımı Formatladım ve VCDS'i İnternettenYeniden Yükleyip Loader'ı Kurduktan Sonra Araca Bağlanmaya Çalışıyorum Ancak "İnterface: Not Found" Hatası Alıyorum. Aracım 2013 Model Golf 7 Highline ve Birkaç Kapatmam Gereken Özellik Var. Yardımcı Olabilir Misiniz?

Ya da Anadolu Yakası Yardımcı Olabilecek Birisi Varsa Bende Gelebilirim.

Ekli dosyalar

• IMG_2963.jpeg
    IMG_2963.jpeg
    192.5 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_2964.jpeg
    IMG_2964.jpeg
    123.5 KB · Görüntüleme: 17

sanırım ben satmıştım hocam bu stm çipli yalnız siz sanırım atmel çipliler için olan loader ı kullandınız. onun ayrı bi loader ı var

https://mega.nz/file/xXFEjSjI#Upr7R3Nm9nT6ASGxDHh-TDY1iNNCAmHGdQL6lXV5xQQ
Evet Evet hocam sizden almıştım sağolun satın alıncada benim yerime kurulum yapmıştınız şimdi bilgisayar değiştirmiştim yaklaşık bi 6-7 aydır deniyordum arada fakat yapamadım. 2023 Passat aracım vardı onda denedim olmadı şimdi 2013 Golf aldımda bunda açılmış zaten hepsi ama birkaç sevmediğim özellik var kapatmam lazım gene işim düştü cihaza bağlanmaya çalışırken bu hatayı veriyordu dedim cihaz mı bozuldu acaba

SORUN ÇÖZÜLDÜ: Atmega çipli cihazların Loader ile yüklemeye çalıştığım için olmuyormuş. Kendi Loader'ından yükledim ve Firmware Update yaptıktan sonra cihaz aktif bir şekilde kullanılabiliyor.

Geri
Üst Alt