1.2-1.4 TSI DSG Comfortline Karşılaştırma-İnceleme

Bence malumun ilanı olmuş ama  yinede emeğinize sağlık :000074-medium: :000044-medium:

Bence malumun ilanı olmuş ama  yinede emeğinize sağlık:000074-medium: :000044-medium:
1.2 1.4 test etmeden de belli hersey.

Motor gucu , motor hacmi. Verileri.

Eline saglik yinede Eren.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çok güzel bir çalışma olmuş eline sağlık. insanın aklından geçen sorulara foruma girince cevap bulması, başkasınında aynı soruları düşündüğünü görmek gerçekten güzel duygu :)

0-200 testi yaparken vites s konumuna alınsa bir şey fark eder miydi acaba ?

Wolfsburg dedi:
@fcsrn Koskoca TDI larda yok demek ...

Peki Jetta ve Golf 6 hakkında bilginiz var mı ?

MK5 JETTA da 4 adet bağ.süsp. olduğunu okumuştum.
Golf 6 ve Aynı yıla eşdeğer Jetta'ların tamamı tam bağımsız süspansiyon ( jette ABD versiyonu hariç ) Golf 7 ve devamında eşdeğer üretilen jetta'larda uygulama Golf 7 gibi 

Çok güzel karşılaştırma olmuş emeğinize sağlık. Haberim olsa belki camcar olarak gelebilirdim Tokat'dan :)

Drag testleride güzel olmuş ama drag yerine rolling olsa daha iyi olabilir. 0'dan kalkınca pilotaj, lastikler vs'de çok etkiliyor.

güzel karşılaştırma olmuş.birçok kişinin kafasındaki 1.4 ile 1.2 arasındaki performans farkı ne kadar olur sorusuna cevap olmuş. tek eksiği yakıt tüketimi karşılaştırması olmuş. sıfırlamayı unutmasaydın keşke :D  emeğinize sağlık.

Yakıt tüketimini bilerek unutmuşlar çünkü 1.2 daha az yakıyor kasıtlı 1.4 cu bunlar 

Arada 15 hp 25nm tork var . Tabiki 1.4 daha iyi yürüyecek. Veriler belli 

Acaba 1.2 Yazılım atıp 130 hp cıkartıp 1.4 denesek ne olurdu sonuç cok merak ediyorum 

Geri
Üst Alt