Hayalet ekran aracıma uyar mı?

Salih_Sayin

Katılımcı Üye

İsim
Salih
Resimdeki hayalet ekran 2013 comfortline golfe taksak çalışır mı? Fiyatı 8000 .Satıcı sorun yok diyor ve fiyat çok mu ucuz ben mi yanlış biliyorum. Km aktarılabiliyor mu güncel durumda.
Bu hayalet ekrana navigasyon yansıtabiliyor muyuz?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230828_152952_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20230828_152952_sahibindencom.jpg
    58.2 KB · Görüntüleme: 56
  • Screenshot_20230828_152620_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20230828_152620_sahibindencom.jpg
    74.4 KB · Görüntüleme: 56

Sarı sitede görmüştüm bende. Temiz görünmüyor güvenemedim açıkcası..
Resimdeki hayalet ekran 2013 comfortline golfe taksak çalışır mı? Fiyatı 8000 .Satıcı sorun yok diyor ve fiyat çok mu ucuz ben mi yanlış biliyorum. Km aktarılabiliyor mu güncel durumda.
Bu hayalet ekrana navigasyon yansıtabiliyor muyuz?

hayalet fiziksel sorun yoksa çalışır ama sıfır değilse kim yapacak aktivasyonunu ? ikinci el hayaletleri vw kapattı sadece yetki sahibi servislerden alınan (hırsızlık değildir) onayı ile (ıslak imzalı) yapılıyor.
firma önce log alıyor. size bir form dolduruyor kimlik ve imzanız ile dilekçe yazıyorsunuz. vw ' e mail atılıyor. onay gelirse sizin şase üzerinden aktivasyonu yapılıyor red gelirse geçmiş olsun

saygılar

Buyuk ihtimal bozuk ürün. 2. El ürünün araca tanitimi da cok zor

Buyuk ihtimal bozuk ürün. 2. El ürünün araca tanitimi da cok zor
ben yaptırdım passat için. işlem iki aşamadan oluşuyor. 1 gün log aldık 1 saat. sonra telefon etti onay geldi dedi 1 saatte aktivasyon sürdü bitti. ama dediğim gibi benimki tr araçtan sökme idi sorun olmadı. riskli bir işlem.

Tanimadiginiz guvenilir olmayan yerden 1000 tl bile olsa alinmaz

Cihaz calinti cikarsa alan satan basi epey agrir

2 tane sattim daha onceden tr aractan cikma güvenilir cikmacidan alarak

Tanimadiginiz guvenilir olmayan yerden 1000 tl bile olsa alinmaz

Cihaz calinti cikarsa alan satan basi epey agrir

2 tane sattim daha onceden tr aractan cikma güvenilir cikmacidan alarak

tabi tabi zaten ilk şart ona bakıyorlar. takılacak ve çıkan araç aynı ülke değilse direk red geliyor. ben arkadaşımdan almıştım o sebepten onay geldi.

saygılar

Göz var nizam var hocam ucuz diye millete düdüklenmeyin.
Civataların üstüne bakın hep pas o bölgede pasın ne işi var

Zaten resimden temiz değil gibi duruyor. 8.000 tl olmasının sebebi ya çalıntıdır yada sorunludur diyor insan . Bir danışayım dedim. Herkese teşekkürler yorumları için.
İkinci el hayalet eklemek uğraştırıcı bir şey o zaman .

Zaten resimden temiz değil gibi duruyor. 8.000 tl olmasının sebebi ya çalıntıdır yada sorunludur diyor insan . Bir danışayım dedim. Herkese teşekkürler yorumları için.
İkinci el hayalet eklemek uğraştırıcı bir şey o zaman .
VW'nin ikinci el parçalar için ilk sistemi kapattığı zamana denk gelmiştim tam 9 ay aktif olarak araştırma yaptım sonucunda halletim çok da güzel oldu ama epey uğraştırıcı olmuştu. Parça numarasına fatura alırsanız yüksek ihtimalle onay gelir.

Geri
Üst Alt