Kör nokta parametreleri????

İsim
Osman
Araç
Golf
Merhaba arkadaşlar golf7 2016 higline aracimiza kör nokta uygulaması yaptik şu an calisiyor fakat menüde isik siddeti sekmesini yapamadik,ali expreste satici parametreleri vermemis montaji yapan arkadas cesitli parametreleri deneyerek yapti parktan cikis ve kör nokta sorunsuz calisiyor fakat isigin yanma siddetini de ayarlamak istiyorum yardmci olabilecek varsa sevinirim

Ekli dosyalar

• IMG_5843.jpeg
    IMG_5843.jpeg
    55.5 KB · Görüntüleme: 39
  • ad217247-f059-4c1f-8b41-67da56526a9e.jpeg
    ad217247-f059-4c1f-8b41-67da56526a9e.jpeg
    259.2 KB · Görüntüleme: 39

Işığın yanma siddetini ayarlayamazsiniz. Golfte bu ozellik yok

Bende Passat b8 aracima yaptirdim ankarada Necati Usta yapti ve isik siddetini istedigim gibi ayarladi golf belki baskadir

Golf de ışık ayarlaması olmaz. Yani üzerindeki radarlar da bu özellik yok. Passat başka radar kullanıyor. Onda ayna camında değil ayna kapağında. 5q ile başlayan radarlarda ışık ayna camında olur ve şiddeti değiştirilmez.

Golf de ışık ayarlaması olmaz. Yani üzerindeki radarlar da bu özellik yok. Passat başka radar kullanıyor. Onda ayna camında değil ayna kapağında. 5q ile başlayan radarlarda ışık ayna camında olur ve şiddeti değiştirilmez.
Teşekkürler o zaman ayna kapagina ekstra bir led isik sart oldu gunduz aynadaki isiklardan performans alamiyorum

Necati abi golf'e ayna kapağına taktı. o şekilde passat göstergesi alabilirseniz ya da golf 8 ayna kapağına montaj yapılarak çalışabilir.

saygılar

Geri
Üst Alt