Golf 8 multimedya ekranında arayan isminin görünmemesi.

rapido

Yeni Üye
İsim
Evren Barış
Araç
Golf 8 1.0 eTsi Dsg
Şöyle bir problemimiz oluştu.
3 ay önce telefon operatörümü değiştirinceye kadar bluetooth üzerinden mutimedia ekranında arayan kişilerin isimlerini görebiliyordum.
Yeni operatörün sim kartını telefona taktıktan sonra arandığımda sadece telefon numaraları görünüyor, isimler görünmüyor. Ne yaptıysam olmadı.
Servise gittiğimde durumu anlattım. Verdikleri cevap "telefon rehberindeki kayıtlı kişi sayısı çok fazla, bu yüzden isimler görünmüyor." oldu. Bu açıklama benim için oldukça yetersiz kaldı. Çünkü kişi sayısı eski sim kart varken de aynıydı. Buna bir cevap veremediler.
Benim yapabildiğim tek tespit, rehberim eski sim kartımda kayıtlıydı. Yeni sim kartıma kişi yada rehber kayıt edemiyorum. Sistem sim kart üzerinden çalışıyorsa, sim karta rehber kaydetme işini bir şekilde çözmem lazım.

Arabayı telefondan, telefonu arabadan sildim olmadı. Arabayı fabrika ayarlarına çevirip denedim olmadı.
Android Auto da bir sıkıntı yok. Ancak bluetooth bağlantıda isimlerin görünmemesi canımı sıkıyor.
Bu arada telefon rehberi araca kopyalanıyor, kişiler güncelleniyor, araç üzerinden arama yapabiliyorum ama gelen aramalarda isimler görünmüyor.

Upvote 0
Arabayı telefondan, telefonu arabadan sildim olmadı. Arabayı fabrika ayarlarına çevirip denedim olmadı.
Android Auto da bir sıkıntı yok. Ancak bluetooth bağlantıda isimlerin görünmemesi canımı sıkıyor.
Bu arada telefon rehberi araca kopyalanıyor, kişiler güncelleniyor, araç üzerinden arama yapabiliyorum ama gelen aramalarda isimler görünmüyor.
Başka birinin tlf nunu eşleştirip öyle deneyin. Bu sayede sorun belki telefonunuzdandır emin olursunuz..

Upvote 0
Başka birinin tlf nunu eşleştirip öyle deneyin. Bu sayede sorun belki telefonunuzdandır emin olursunuz..
Onu da denedik. Benim telefon bilgilerini silip, serviste servis telefonunu tanıttık ve problemsiz olarak çalıştı.

Upvote 0
Telefonunuzda bluetootha girin ve aracınızı seçin. Orada rehber paylasilsin mi diye bir secenek cikacak. Onu aktive ederseniz işiniz çözülebilir.

Upvote 0
Biraz pahalıya geldi ama problemi çözdüm. 🙂
Telefonu değiştirdim. 🤭

Upvote 0
Herkese çözüm önerileri için teşekkür ederim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt