Tiguan highline geri görüş kamera montajı

GolfVII4937

Yeni Üye
İsim
Anıl
Arkadaşlar herkese merhaba 2017 model highline paket tiguan aracıma geri görüş kamerası takmak istiyorum ünitem 840c kodlu üniteden ve destekliyor.
Kameraya nereden ulaşabilirim ve nasıl montaj yapmam gerekiyor ? Kameradan gelen kablo ünitede nereye bağlanmalı ?(soket sokete veya ekstra bağlantı) Montaj sonrası kodlama yapılması gerekir mi yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bu işi yapan kişiler 4 ila 4.5 bin arasında fiyat istiyorlar bu işleme. Elimden geldiği için ben kendim yapmak istiyorum. kamera aliexpress te falan mevcut kablolu bir şekilde 1000tl civarında buna güvenilir mi ?

Arkadaşlar herkese merhaba 2017 model highline paket tiguan aracıma geri görüş kamerası takmak istiyorum ünitem 840c kodlu üniteden ve destekliyor.
Kameraya nereden ulaşabilirim ve nasıl montaj yapmam gerekiyor ? Kameradan gelen kablo ünitede nereye bağlanmalı ?(soket sokete veya ekstra bağlantı) Montaj sonrası kodlama yapılması gerekir mi yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bu işi yapan kişiler 4 ila 4.5 bin arasında fiyat istiyorlar bu işleme. Elimden geldiği için ben kendim yapmak istiyorum. kamera aliexpress te falan mevcut kablolu bir şekilde 1000tl civarında buna güvenilir mi ?
Merhabalar
1000 ytl ye gerigorus kamerası ve kablo tesısatı
Bence olanaksız
Ben kardeşimin tiguana 1 ay önce hediye olarak yurtdışından getirdim 380 Euro kamera ve kablo seti

Bende de tiguan var ve bende izmirde geri vites kamerası montajı yapmıştım.montajı kendim yaptım,kodlamasını ve kamera tedariğini forum arkadaşımız ahmet (torbalı) yapmıştı.Hıgh kamera kullanacaksanız o fiyata bence de mümkün değil.(direksiyon açısına duyarlı takip çizgileri olan ve 5 farklı mod gösteren kameraya verilen isim)

Piyasada aftermarket kameralar da var,plaka aydınlatma lambasına takılan.çin den alacağınız muhtemelen o tarz bir kameradır.
Yaşadığınız şehri yazarsanız, oradaki vagcom cu arkadaşlardan yardım gelecektir.

Tekirdağda yaşamaktayım burada bu işleri yapan 2 3 kişi var ama dediğim gibi ortalama 4 bin fiyat istiyorlar ben daha ucuza getirmek için kendim alıp montaj yapmayı düşünüyordum

Tekirdağda yaşamaktayım burada bu işleri yapan 2 3 kişi var ama dediğim gibi ortalama 4 bin fiyat istiyorlar ben daha ucuza getirmek için kendim alıp montaj yapmayı düşünüyordum
Bende tekirdağ merkezde yaşıyorum.montaj konusunda yardımcı olurum ama kodlama konusunda tuna dan yardım isteriz.

2 ay öncesinde ankarada sordurduğumda 5000 tl demişti tabi döviz kuruna bağlı olarak değişeceği söylenmişti. Bence 4000 tl güncel olarak uygun fiyat

Peki hocam kamera dediğiniz gibi sanırım sahte ürünler orjinal ürünü nerden temin edebiliriz
Bak ankaradan bir arkadaş gönderebilirim demiş.tuna da vas kablo var diye biliyorum,zaten kodlamasını tuna veya ahmet te yapabilir.tuna mesajı görürse cevap verir,hatta ben pazartesi günü tekirdağa dönünce tunaya sorabiliriz de.

3500e high kamera nasil takabiliyorsun kardesim gunu mu kurtariyorsun?

Geri
Üst Alt