GolF 8 Etsi Kaputu Açınca Motordan Gelen Cızırtı Sesi

wvdriver

Yeni Üye
Aracım etsi golf 8. Aracı biraz kullanıp stop edince ön kaputu açıyorum motor veya oradaki başka bir parçadan (Çok net seçilmiyor) cızırtı sesi geliyor. Örneğin akşam arabayı park ettiğimde bu ses daha şiddetli oluyor sabah (9-10 saat sonra) kaputu açıp dinliyorum hala dediğim cızırtı var ancak daha tiz bir şekilde. Bu durum sizde de var mı? Acaba mild hibrit ile mi alakalı?

Benim de oyle. Etsi hibritten kaynakli muhtemelen. Kapali garajda duymak icin kaputu acmaya bile gerek olmuyor.

Upvote 0
Aracım etsi golf 8. Aracı biraz kullanıp stop edince ön kaputu açıyorum motor veya oradaki başka bir parçadan (Çok net seçilmiyor) cızırtı sesi geliyor. Örneğin akşam arabayı park ettiğimde bu ses daha şiddetli oluyor sabah (9-10 saat sonra) kaputu açıp dinliyorum hala dediğim cızırtı var ancak daha tiz bir şekilde. Bu durum sizde de var mı? Acaba mild hibrit ile mi alakalı?
Merhaba aracım golf 1.0 tsi impression paket kapalı garajda cızırtı sesi benim aracımda da var. Bende neden olduğunu motorun neresinden geldiğini bilmiyorum ama sanırım elektronik parçadan geliyor müsait bir zamanda kaputu açıp dinlerim. e-tsi motor ile alakalı bir durum değil.

Upvote 0

Geri
Üst Alt