obd2 cihaz tavsiyesi

fatihbursa

Yeni Üye
İsim
fatih
Araç
passat b8
merhaba arkadaşlar forumda yeniyim vag gurubu araçlarda kodlama yapabilen arıza okuyup silen obd2 cihazına ihtiyacım var elimde bir bluetoth olan obd cihazı var örneğin far yağmur sensörünü aktif edemedim butür işleri rahatça yapabilecek obd cihazı tavsiyelerinizi bekliyorum
teşekkürler

acemiler icin en temizi obdeleven

Vcx nano ya da vcx se alabilrsin gerektiğinde on line orijinal yazılım çalışıyor. Ya da ross tech orijinal cihazı öneririm. Bahsettiğin tür isleri kolaylıkla yapabileceğin.

Ross Tech bende baktım sarı sitede biri 2100'e satıyor biri 650'ye arada ne fark var acaba, alırken neye dikkat etmek gerekir @mahirguzel

Vcx nano ya da vcx se alabilrsin gerektiğinde on line orijinal yazılım çalışıyor. Ya da ross tech orijinal cihazı öneririm. Bahsettiğin tür isleri kolaylıkla yapabileceğin acaba bu cihazların orjinallerine nasıl karar verebilirim bunlarla ilgili link paylaşabilirmisiniz

Ross Tech bende baktım sarı sitede biri 2100'e satıyor biri 650'ye arada ne fark var acaba, alırken neye dikkat etmek gerekir @mahirguzel
Orijinal olan yazılım güncelleme ve kararli oluyor. Clone olan 2019 dan sonraki araçların birçok ünitleerini görmez. Orijinal olan 2100 den pahalı olabilir.

Geri
Üst Alt