Navigasyon yardimi ile trafik bilgisi okuma

İsim
Osman
Araç
Golf
Merhaba arkadaşlar daha önce aracimda lane assist acc vardi trafik tabelalarini zaten okuyor fakat simdi mib 2.5 unite taktim kendinden navigasyon var daha önce böyle bir asistan oldugunu gormustum direkt bilgileri gps ten alip trafik okuyor,asistanin adi aklima gelmiyor bunu nasil kodlarim bilgisi olan var mi?

Lisansli bi işlem direk kodlama ile olmuyor, asistan adi PACC @forjust1day ile iletişime geçin halleder.
Cem hocam merhaba size bir sorum olacaktı.

Manuel aracımda da sadece ACC var şu anlık ve dahili nvaigasyonlu ünitem var mib2 874C ile biten.

PACC kullanabilir miyim bir donanım eklettirmeden kodlamayla hocam bilginiz var mıdır yoksa donanım ihtiyacım var mıdır araca takılması gereken ?

• Beğen
Tepkiler: Jas
Lisansli bi işlem direk kodlama ile olmuyor, asistan adi PACC @forjust1day ile iletişime geçin halleder.
Anladim teşekkür ederim custom auto mevlut usta da yaptirdim bütün islemleri kör noktanin gelmesini bekliyoruz su an,onu yaparken halleder o zaman,kodlama ile oluyorsa kendim hallediyim diye düşündüm çünkü şu an butun sistem kurulu

Merhaba arkadaşlar daha önce aracimda lane assist acc vardi trafik tabelalarini zaten okuyor fakat simdi mib 2.5 unite taktim kendinden navigasyon var daha önce böyle bir asistan oldugunu gormustum direkt bilgileri gps ten alip trafik okuyor,asistanin adi aklima gelmiyor bunu nasil kodlarim bilgisi olan var mi?
Hocam bir de car-net olayı var. Canlı trafik bilgisini internet üzerinden görebiliyorsunuz bahsettiğiniz buysa türkiyede aktif olmuyor diye biliyorum. Pacc de yol güzergahına göre otomatik hız ayarı yapıyor araç. İlerde sert viraj varsa düşürüyor gibi.

bir ölüme çare yok be :) her gün yeni şeyler öğreniyorum

Hocam bir de car-net olayı var. Canlı trafik bilgisini internet üzerinden görebiliyorsunuz bahsettiğiniz buysa türkiyede aktif olmuyor diye biliyorum. Pacc de yol güzergahına göre otomatik hız ayarı yapıyor araç. İlerde sert viraj varsa düşürüyor gibi.
Carnet te var ama o uzaktan baglanti diye biliyorum araci telefon uygulamasi ile kontrol ediyorsun sanirim ama turkiyede bu ozellik acik değilmiş.ben aslnda paac yi en cok sürekli gelen trafik tabela isaretleri kisitli uyarisina uyuz oldgum icin istiyorum 😄

Cem hocam merhaba size bir sorum olacaktı.

Manuel aracımda da sadece ACC var şu anlık ve dahili nvaigasyonlu ünitem var mib2 874C ile biten.

PACC kullanabilir miyim bir donanım eklettirmeden kodlamayla hocam bilginiz var mıdır yoksa donanım ihtiyacım var mıdır araca takılması gereken ?
Lane Assist de olması lazim Pacc kullanmak için. Kamera ile Acc de uyumlu model ve aralarında kablo çekilmiş olmalı.

Lane Assist de olması lazim Pacc kullanmak için. Kamera ile Acc de uyumlu model ve aralarında kablo çekilmiş olmalı.
Teşekkür ederim @CemK hocam öğrendiğim kadarıyla high versiyon radar olmalıymış evet

Ustalar iyi akşamlar bende 2014 golf highline aracıma Acc retrofiti yaptırmak istiyorum araştırdım radarı 5Q lu 671 F ile biten çıkma aldım diğer malzemeleri temine başladım kimlerde vardır acaba ? Yardıma ihtiyacım var 🙏
Merhaba

Gateway @HONEY de var fiyatı 1.000 TL

Radarinda uyumlu olmasi gerekiyormuş bende 3QF 907 561 D radar var bu radar destekliyormus

Geri
Üst Alt