LLumar GN serisi yaptırmalı mıyım?

İsim
Yasar
Araç
2015 GOLF 1.4 TSİ 125PS DSG COMFORTLINE +1999 E46 320İ 150PS OTOMATİK
Merhaba
Golf 7 comfortline aracıma LLumar dan GN serisi için 3500 fiyat aldım. (başka bir yer 4500 fiyat verdi) Atr daha pahalı diye yaptırmak istemedim açıkcası
bu filmi önerir misiniz en çok yeşil tonuna kandım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gn serisinin ultraviyole kesme gücü atc ve atr serisine göre düşüktü.Atc serisi düşünebilirsiniz.

Gn yi bilmiyorum ama atr15 den ısı kesmesi ve görüntü itibarı ile memnunum.

Bugün ATC serisini yaptırdım. arkalar ATC 15 önler ATC 35

Bende benim yeni araca çektirdim ön iki cam atr20 arka 3 cam atr 35 çektirdim dışardan görüntüsü de eşitmiş gibi oldu tavsiye ederim atr serisini 5 cam için 4700 tl ödedim

Bu Gn serisinin tam adi filan varmi, dun ilk kez duydum aradim bulamadim.

Bende hiç duymadım gn serisi bildiğim kadarıyla Llumar araçlar için atc serisi ile başlıyor oda araştırmalarıma göre bazı diğer markaların cam filminden daha iyi eğer İstanbul’da iseniz car mekan tavsiye ederim ama eğer lumar çektireceksiniz en düşük atc takmanızı öneririm

Bende hiç duymadım gn serisi bildiğim kadarıyla Llumar araçlar için atc serisi ile başlıyor oda araştırmalarıma göre bazı diğer markaların cam filminden daha iyi eğer İstanbul’da iseniz car mekan tavsiye ederim ama eğer lumar çektireceksiniz en düşük atc takmanızı öneririm
AT XX GN ... imis. Yani aslinda AT serisi, GN rengi. XX gecirgenlik seviyesi.
IMG_3732.PNG

Son düzenleme:
Bende benim yeni araca çektirdim ön iki cam atr20 arka 3 cam atr 35 çektirdim dışardan görüntüsü de eşitmiş gibi oldu tavsiye ederim atr serisini 5 cam için 4700 tl ödedim
Film piyasası biraz tuhaf ATC serisine 4500 den kapı açıyorlar 5500 fiyat veren dahi oldu. 3500 TL ye yaptırdım

Film piyasası biraz tuhaf ATC serisine 4500 den kapı açıyorlar 5500 fiyat veren dahi oldu. 3500 TL ye yaptırdım
Bana başka yerler ATC serisi için ilk başta 4 cam in 3200 dediler başka yer sonra aradım 3700 dediler başka yer 5 cam altına yapmıyoruz dedi 4200 dediler en son dedim ATC 4200 vericime ATR yaptırırım daha iyi dedim Atr için 4 cama başka yer 4500 dedi en son carmekan gittim hem fiyat ta yardımcı oldular hemde işçilikleri çok güzeldi Kapı fitillerini çıkartmadılar araç sıfır dedi usta ne olursa olsun Kapı içini kastırdığın için bir süre sonra ses yapıyor Muş ustanın verdiği bilgi bana buydu

Hocam ATR böyle gözüküyor ön iki cam ATR20
Arka 3 cam ATR 35

Ekli dosyalar

• IMG_0526.jpeg
    IMG_0526.jpeg
    256.5 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_0525.jpeg
    IMG_0525.jpeg
    297.1 KB · Görüntüleme: 37
Arka camlarınız fabrikasyon renkli değilse ters yazmışsınız hocam; önler 35, arkalar 20.
Sayı azaldıkça film daha koyu oluyor.
Biliyorum arka 3 cam fabrika çıkışlı siyah rekli ama sıcaklığı kesmiyormuş sadece siyah renkli bilerek önü ATR 20 yaptık geceleri park ederken kaldırıma filan vurmayalım diye 20 seçtik arkaları normalde 15 yapacaktım ama usta bu sefer önler açık arkalar çok koyu oluyordu eşitlemek için 35 seçtim

Biliyorum arka 3 cam fabrika çıkışlı siyah rekli ama sıcaklığı kesmiyormuş sadece siyah renkli bilerek önü ATR 20 yaptık geceleri park ederken kaldırıma filan vurmayalım diye 20 seçtik arkaları normalde 15 yapacaktım ama usta bu sefer önler açık arkalar çok koyu oluyordu eşitlemek için 35 seçtim
Anladım hocam (y)
Arkaların fabrikasyon renkli olduğunu belirtmekte fayda var, aksi halde yanlış anlaşılabilir.

Bu hafta Bursa İkizlercam’da ön yan camları Llumar ATR 20, arka ve bagaj camlarını ATR 15 yaptırdım. Ton farkı da tam istediğim gibi oldu. Garanti kartı da verildi. Montaj sonrasında tekrar check-up için gelmemi istediler. Şu anlık kullanımından memnunum. Bursa’da yaptırmak isteyenlere tavsiye ederim.

Geri
Üst Alt