Şifreli bijon anahtarının kullanılması

.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evet hocam şapkalı fitil atildi. Gayet iyi herhangi bir sorun yaşamadım 

IMG_1037.JPG

Evet hocam şapkalı fitil atildi. Gayet iyi herhangi bir sorun yaşamadım 

Ekli dosyayı görüntüle 12457
Hocam bunu özellikle sordum., Sebebi paylaştığınız resimlere tekrar bakınız 2. resimde çok net bir şekilde görüldüğü üzere çivi lastiğin omuz bölgesinden saplanmış., Omuz bölgesinden hasar olan bir lastiğin tamir yapılması hiç bir zaman tavsiye edilmez ve çok tehlikelidir..!! Başınıza iş alırsınız

Şifreli bijon anahtarını tekrar sıkarım diye düşünüp üzerinde unuttum, yolda düşmüş sanırım. Bugün servise soracağım ama şifre tek satılmıyordur sanırım.

Şifreli bijon anahtarını tekrar sıkarım diye düşünüp üzerinde unuttum, yolda düşmüş sanırım. Bugün servise soracağım ama şifre tek satılmıyordur sanırım.
Evet Takım fiyatı 1100 tl civarı

4 sifreli bijon/1 sifre anahtarı

2 sene önce kadar bende kaybettim sanıp araştırdığımda satıldığı söylenmişti. sonra buldum gerek kalmadı.

Merhaba,
Bugün caliperleri boyarken şifremiz kırıldı şifre bijon nerden bulabiliriz?

Bende mevcut hocam cikma set 1.250 tl
Hocam bizim sadece sökme aparatı lazım ama araştırdım 30 tane farklı sökme şifresi varmış. lastikçimizde bizim şifre bijon varmış şifreli olanları söktürüp normal şifresiz bijon takacağız.
Teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt