midline için far sensörü

Merhaba önceki aracım b7 passat trendline aracimda 1 sene kullandım mükemmel çalışıyordu. Şimdi burda görünce hemen babamin midline golf aracına sipariş vereceğim.ucuz ama konforlu bir özellik kazanmış olur mıdline araçlar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba önceki aracım b7 passat trendline aracimda 1 sene kullandım mükemmel çalışıyordu. Şimdi burda görünce hemen babamin midline golf aracına sipariş vereceğim.ucuz ama konforlu bir özellik kazanmış olur mıdline araçlar.

hocam montajıda kolay gibi duruyor soketi takıcaz işlem tamam gibi öylemidir hocam ?

Evet. Anahtarı cikartiyorsunuz. Orjinal soketi ayırıp araya bu parça takılıyor. Işık sensoru bir kablonun ucunda onuda yandan çıkarıp kabloyu arabanın on camına biryere güneş gören bir alana yapıştırıyorsunuz altı yapışkan zaten sensörün. Minicik birşey. Kabloyu da rahatlıkla gizleyebilirsiniz göze tapılmaz rahatsız etmez.

@drsancak peki hocam auto konumlu far anahtarına gerek varmı bu parçayı direk normal auto konumu olmayana taksak farlar açık olduğundamı devreye girecek nasıl olacak?

Hocam setin içinde auto konumlu anahtar zaten var. Sizin arabadan çıkan anahtarınız boşa düşecek. Sadece o ara parça tek satiliyormu bilmiyorum set halinde diye biliyorum ben. Auto fonksiyonsuz olmaz hocam. Hadi diyelim gece yolculuğu sırasında sensor bozulursa? Ozaman auto dan çıkıp elinizle acarsiniz farları.

@drsancak evet hocam bozulmasını hiç düşünmedim ben doğru dediniz çin işi sonuçta nolur nolmaz . trdeki fiyatı 240 lira aynı ürün çinden sipariş vermek mantıklı 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tabiki aynı ürün olduğu için yurtdışından getirtin. Malesef ülkemizde 2 katı fiyatlar :) . Üretim yapan firma bile bu kadar kar etmiyordur .

@drsancak aynen aynen yorulmadan %100 kar ediyorlar. aliexpress candır ;)   

Geri
Üst Alt