Golf 7.5 1.6 TDI Highline'dan 2023 1.0eTSI R-Line'a geçilir mi?

BerkOZCAN

Üye
İsim
Berk
Merhaba öncelikle arkadaşlar 2018 7.5 1.6 tdi 86k km de golf verip 2023 1,0 etsı rline golf alıcam kulanan arkadaşlar varsa
1,0 golf rline aracın kronik sorunları var mı yada değiştirmeye değermi yardımcı olur musunuz

Ne kadar para vereceksiniz, liste fiyatı mı bunlar önemli

Ne kadar para vereceksiniz, liste fiyatı mı bunlar önemli
1500 vereceğim
tanıdık arkadaşın arabası kendi binecekti acil paraya ihtiyacı olduğu için bana sundu bende birkaç gün izin istedim bana opsiyonlaması için o sıfır almıştı alırken bayiden fazla para vererek almıştı

kendi fikrim golf 7.5 çok güzel bir kasa golf8 in 1.0 olması biraz sorun yaratabilir sizin için. Kullanım şeklinizi söylerseniz daha rahat yanıt verebiliriz size. Mesela şehir içi mi kullanıyorsunuz. Kullandığınız yerler yokuş mu gibi detaylar 1 motorun size yetip yetmeyeceği açısından önemli konular. Tabi r line olması biraz kafa karıştırmıyor değil:)

Km den dolayı geçerdim ben.
Aradaki fiyat farkı çok fazla değilse bir de...

Golf 8 kronik sorunlar var elbette forumda birkaç başlıkta konuşulmuş idi.

Bazıları çözümlü (koltuktaki sensör mesela)
Bazıları beklemede (media ekranı ile ilgili birkaç şey)

kendi fikrim golf 7.5 çok güzel bir kasa golf8 in 1.0 olması biraz sorun yaratabilir sizin için. Kullanım şeklinizi söylerseniz daha rahat yanıt verebiliriz size. Mesela şehir içi mi kullanıyorsunuz. Kullandığınız yerler yokuş mu gibi detaylar 1 motorun size yetip yetmeyeceği açısından önemli konular. Tabi r line olması biraz kafa karıştırmıyor değil:)
Yokuş fazla yok dediğiniz gibi bizim aracın km si fazla oldu ağır bakımları da yaklaştı birazda masraf çıkarmaya başladı genelde şehir içi kulanıcam yokuş fazla yok otopark harici rline olması benimkine göre özellik ve opsiyon fazlalı nedeniyle geçmeyi düşündüm şimdi son kez bi foruma danışmak istedim yardımınız için teşekkür ederim ☺️

Km den dolayı geçerdim ben.
Aradaki fiyat farkı çok fazla değilse bir de...

Golf 8 kronik sorunlar var elbette forumda birkaç başlıkta konuşulmuş idi.

Bazıları çözümlü (koltuktaki sensör mesela)
Bazıları beklemede (media ekranı ile ilgili birkaç şey)
Üste 350 bin vericem cupra leon ile takas düşünüyordum gene fikrim golf den yana oldu

Üste 350 bin vericem cupra leon ile takas düşünüyordum gene fikrim golf den yana oldu
Alma imkanınız varsa kesin değerlendirin hocam. Bugün 350 bin olan fark 1 ay sonra 400 bin oluyor, hızlı bir şekilde fark açılıyor.

Cupra leon, Seat leon bilgim ilgim olmayan araçlar birşey diyemeyeceğim hakkında. Yanlış yönlendirme yapmayayım

Alma imkanınız varsa kesin değerlendirin hocam. Bugün 350 bin olan fark 1 ay sonra 400 bin oluyor, hızlı bir şekilde fark açılıyor.

Cupra leon, Seat leon bilgim ilgim olmayan araçlar birşey diyemeyeceğim hakkında. Yanlış yönlendirme yapmayayım
Tavsiyeniz için teşekkür ederim tekrardan bencede almam daha iyi olucak 2018 araba artık üstüne fazla koymaz masrafa başlar en azından 2023 daha 1k km si olmamış arabaya binmiş olurum

Tavsiyeniz için teşekkür ederim tekrardan bencede almam daha iyi olucak 2018 araba artık üstüne fazla koymaz masrafa başlar en azından 2023 daha 1k km si olmamış arabaya binmiş olurum
5 senelik arabadan neredeyse sıfır km ve rline araca geçiş. Motorlarda farklı olduğundan, yeni araç ve motoru daha konforlu gelecektir. Düşünmeden alın derim. Hayırlısı olsun.

5 senelik arabadan neredeyse sıfır km ve rline araca geçiş. Motorlarda farklı olduğundan, yeni araç ve motoru daha konforlu gelecektir. Düşünmeden alın derim. Hayırlısı olsun.
teşekkür ederim hocam benimde şimdiki kararım almak yönünde

Ben benzer durumda olsam 1.5 tsi denk getirmeye calisirdim, 1.0 tsi cok avantajli degilse fiyat olarak ..

Geri
Üst Alt