Nav Ünite Konum Bilgisi (Tamamlandı)

Vagger_Boy

Katılımcı Üye

İsim
Ozan
Araç
Golf 7.5 1.0 TSI Midline Plus
Merhaba forumdaşlar. 874C ünite sonrasında haritayı sd kart ile yükledim yalnız. Diğer araçlarda gözüme ilişen bulunan konumu sürüş modu gibi sol üstte göstermemesi dikkatimi çekti. Ayarlar kısmını kurcaladım yalnız öyle bir seçenek bulunmuyor. Durum satırı ve zaman göstergesi seçeneklerinden birini oraya koyabiliyorsunuz. Başka seçenek sunmuyor. Rota oluşturduğumda dahi yalnızca kaç km kaldı ya da kaç dk kaldı gibi ayarlar kısmında sunulan seçeneklerden biri gelebiliyor sadece. Mib2 diğer ekranlarda bunun olabildiğini gördüm obd eleven ile olabilecek bir şey midir ? Resimleri ekliyorum…

Ekli dosyalar

• 1e124147-2030-49b4-b330-9c3d86b5b447.jpeg
    1e124147-2030-49b4-b330-9c3d86b5b447.jpeg
    125.7 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_7564.jpeg
    IMG_7564.jpeg
    67.2 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_7565.jpeg
    IMG_7565.jpeg
    61.6 KB · Görüntüleme: 41

Merhaba forumdaşlar. 874C ünite sonrasında haritayı sd kart ile yükledim yalnız. Diğer araçlarda gözüme ilişen bulunan konumu sürüş modu gibi sol üstte göstermemesi dikkatimi çekti. Ayarlar kısmını kurcaladım yalnız öyle bir seçenek bulunmuyor. Durum satırı ve zaman göstergesi seçeneklerinden birini oraya koyabiliyorsunuz. Başka seçenek sunmuyor. Rota oluşturduğumda dahi yalnızca kaç km kaldı ya da kaç dk kaldı gibi ayarlar kısmında sunulan seçeneklerden biri gelebiliyor sadece. Mib2 diğer ekranlarda bunun olabildiğini gördüm obd eleven ile olabilecek bir şey midir ? Resimleri ekliyorum…
Benim eski ünitede de bir ara kaybolmustu sonra kendiliginden gelmisti.bu arada normal bir sd karta mi yuklerinos haritalar?? Bende yukledim su an fakat acilmiyor sanirim bir yerlerden izin vermek gerekiyor

Ünite montaj olmadan önce hocam cracklenmesi lazım cid off mu ne onun kapalı olması gerekiyormuş hocam. Yoksa normal sd karta atarsanız açmaz. Lisanslı sd kart almanız gerekir o da pahalıdır hocam. Onu öğrenin önce forumda bir üyemizden haritanın yedeğini almıştım eğer olmazsa kendimde ki dosyayı atayım size deneyin sd karta atıp @Osmanozturk

874C ünite hayırlı olsun öncelikle. VCDS ile kodlanması gerek. MIB 2.5 üniteye geçince kontağı kapattığım zaman orada konum bilgisi görünüyordu aracı çalıştırınca kayboluyordu. Sürüş modu varmış gibi kodlama yapmışız onu değiştirince anlık olarak konum görünüyor. Montajı yaptırdığınız yere giderseniz yardımcı olabilirler diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim hocam. Aracı kapattığımda orada konum yazmıyor yalnızda ok işareti gibi olan konum işareti beliriyor. Taktırdığım yere yarın götüreceğim @EsXi

Benim eski ünitede de bir ara kaybolmustu sonra kendiliginden gelmisti.bu arada normal bir sd karta mi yuklerinos haritalar?? Bende yukledim su an fakat acilmiyor sanirim bir yerlerden izin vermek
Teşekkür ederim hocam. Aracı kapattığımda orada konum yazmıyor yalnızda ok işareti gibi olan konum işareti beliriyor. Taktırdığım yere yarın götüreceğim @EsXi[/USER
[/QUOTE]
Ünite montaj olmadan önce hocam cracklenmesi lazım cid off mu ne onun kapalı olması gerekiyormuş hocam. Yoksa normal sd karta atarsanız açmaz. Lisanslı sd kart almanız gerekir o da pahalıdır hocam. Onu öğrenin önce forumda bir üyemizden haritanın yedeğini almıştım eğer olmazsa kendimde ki dosyayı atayım size deneyin sd karta atıp @Osmanozturk
40 euro

Geri
Üst Alt